Maggiek

Máte ještě nějaké oblíbené plyšáky?

Hlasujte v anketě

Odpovědi
Terryle

Ano

noo jistěě, asi od dvanácti mám plyšovýho kocoura. Když jsem ho dostala, vypadal dost realisticky. Teďka vypadá už dost pošle, ale sáhnout si na něj nedám :) A asi dva roky mám poběhlíčka, obrovskej černobílej válec s očma ušma a prackama, na kterým se suprově spí a je tak úžasně blbej, že ho miluje každej, kdo se na něj podívá: http://terryle­.bloguje.cz/im­g/pobehlici5.jpg :o)

Miroslavst

Ne

panenka

Ne

stana73

Ano

Plyšáky máme vystavené moje i dcery,máme na ně věšák,nebo polici.Jinak jako amulet mám ovečku Shaun a spím s ovečkou-polštářkem.

Michal Kole

Ano

Ano. Mám plyšového ufounka. A jmenuje se E.T.

http://public­.bay.livefiles­tore.com/y1pDk56­MhbTk_qpj5v8XO­A4N0c-Zk7ArklNWlMwZfyG­d77D0pCMrTla7h_TVYB­ZYuJ-Zs4JWv5DIYrcdG2T8T0RmA/­P2150006.JPG?psid=1

hanulka11

Ne

Nikdy jsem neměla plyšáky ráda, takže nemám .

ReHu

Ano

Je to malinký medvídek na podporu Unicef.
Mám ho na batohu a tedy vždy na očích 🙂.

Mousinek

Ano

já jich mám

Nikča

Ano

Aším

Ano

Velkýho osla ze Shreka.

DusanOrlik

Ano

sznamko

Ano

lucille

Ano