Miroslavst

Máte jen vyhraněný styl hudby nebo ne?

Není to sice můj styl hudby, ale nikdy neříkám, že mám vyhraněný styl. Prostě se mi líbí to co má jiskru.
Jak jste na tom vy?
Můžete i takovou hudbu?
http://www.you­tube.com/watch?v=bftTU­AIVMUQ&ob=av2n

Nejlepší odpověď
quentos

býval jsem fanatik přes americkou country, dnes dávno ne. Přesně jak říkáte – to , co má náboj. Ať už je to blues, jazz, country, bluegrass, rock, metal…

Pěkná písnička, ale Linkini maj i lepší kousky. Dnes už po nich ovšem pes neštěkne…

Další odpovědi
anonym

mě v tomhle vycvičily děti tak jsem se naučila,nebo spíš byla donucena poslouchat všechno,líbí se mi i toto

panenka

Linkin Park neposlouchám.

GM

Linkin Park se mi líbí.

Elizabeth

Linkin Park sice neposlouchám, ale zrovna tahle písnička není špatná.. rozhodně mnohem poslouchatelnější než ta pofidérní existence Lady Gaga..:) se mnou se většinou lidi přestávají bavit o hudbě, když se dozví, že 14-ti letá holka zbožňuje např. AC/DC a další podobné vykopávky :D