Bronzový

Máte jasno v tom, kdo by měl být prezident naší republiky?

Jsme zvlášní národ. Nejprve chceme Havla, pak na něj nadáváme. Volíme Klause, a když amnestuje rozkradače, nadáváme i na něj. U Zemana nám vadí jeho vystupování a výrazy. Chcete zase Klause? Nebo koho vlastně. On to ani nemusí být Čech. Například Rakušan Arnold Schwarzenegger byl guvernérem v USA.

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Neni třeba mít jasno. K ničemu to neni. Zatím prezidenta máme a až skončí volební období, tak budeme vybírat opět z těch, které nám politici a média jako kandidáty předhodí. Př=mí volba se to jmenuje jen proto, aby bylo možno oblbnout většinu lidí.

Další odpovědi:

Ne,byl jsem osobně pro pana Václava Havla.Klause ani Zemana jsem nevolil,
ted už jen zbývá asi Bolek Polívka.

Bronzový

Ani tak moc nezáleží na tom, kdo to bude, záleží hlavně na tom, aby úřad prezidenta byl důstojný.

Bronzový

Já to řeknu takhle: v poslední volbě jsme měli 9 kandidátů. Měl jsem problém s Bobošíkovou, Zemanem, Schwarzenbergem a Franzem. KTERÝKOLIV ze zbývajících 5 by IMHO mohl být z fleku úplně normální prezident ... Tak se prosím nebavme o tom, že nemáme lidi, ale jak to udělat, aby byli vidět a slyšel i ti normálnější kandidáti ...

Zlatý

Nebude to dlouho trvat a na prezidentskou funkci nenajdeme nikoho.Budeme muset tedy na prezidentský post dosadit nějakého Ukrajince nebo Vietnamce.:-)

Bronzový

Ano.Mám v tom jasno,pro mne NIKDO takový koho bych mohl volit neexistuje!

Pokročilý

Havel byl dobrým a důstojným prezidentem ve svém prvním funkčním období. Na druhá dvě se měl vykašlat. Klaus se mi nelíbil ani za dob OF a Zeman je pro mně dodnes překvapením. Nechápu, proč se lidé diví, že chodí ožralý ke korunovačním klenotům, div je nepozvrací a jeho vystoupení v Hovorech z Lán je již jen jakousi tečkou. Mám jasno v tom, že pokud bude Zeman důchodcem na Vysočině moc ráda si s ním i popovídám (u lahvinky), ale jako hlavu státu jej nechci. Kdo by měl být prezidentem? Dle mého názoru např. Zdeněk Svěrák, Ondřej Vetchý, Marek Eben. Nejde mi apriori o herce a lidi z šoubyznysu, ale měl by to být důstojný člověk schopný reprezentace. Někdo takový, kdo má srdce na pravém místě a dle toho se chová. Zeman se chová jako sebestředný, věčně opilý důchodce.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Kultura a společnost

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Kultura a společnost

Zlatý annas 3362
Zlatý Drap 1799
Zlatý led 1454
Zlatý hanulka11 1277
Zlatý quentos 1113
Zlatý marci1 1080
Zlatý vagra 799
Zlatý mosoj 798
Zlatý gecco 714
Zlatý iceT 653

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.