Máte i vy, ve svém autě, přívěsek se Sv. Kryštofem?

Nejlepší odpověď
gecco

Ne – já na talismany tak nějak ´nejsem´…
A kromě toho by mi vadilo jeho houpání, cinkání…
😉

Další odpovědi
anonym

Bůh nemá modly rád a dokonce ani růžence na machrování,takže nemám ani auto.Mám soustředit svou mysl na bílého otce z Washingtonu,abych si vysloužila aspoň ojetý papamobil?

dědapetr

Ne nemám,když jsem ho měl tak mě nabořil jedn magor,psal za jízdy esemesku.

Vroudenspil

Ne , ale mám malou černou kočku tzv. Creepypasta . obrázek jak zhruba vypadá : https://s-media-cache-ak0.pinimg.com/236x/04­/2a/9b/042a9ba5c38e9e922­e725a95c81311f0­.jpg