straširybka

Máte hudební sluch?

napadla mě otázka, jestli máte hudební sluch. nedávno se mě manžel ptal, jestli si myslím, že je víc lidí, co sluch mají nebo těch, co ho nemají? co myslíte vy? on nemá, já mám.
Doplňuji:
zdeny – manželovi typy taky vyšly 😁

Nejlepší odpověď
anonym

Ne,ma absolutni hluch,o to vice rada zpivam,kdyz chci nekoho potesit.

Další odpovědi
Bumbes

Já mám skoro 100% (dle mínění mého učitele klavíru), a někdy to je pro mne utrpení poslouchat někoho zpívat. TV pořady jako „Zpívá celá rodina“, „Caruzo show“, „DO-RE-MI“, „Rozjezdy pro hvězdy“ a podobné nemohu sledovat, neboť někteří interpreti mne přiváděli k šílenství.
Na druhou stranu mám výhodu, že například nepotřebuji ladičku pro naladění kytary a podobných nástrojů. A se zpěvem se také nikdy neshodím. V mládí jsem si dostatečně vychutnal strasti i slasti poloprofesionálního rockového muzikanta (baskytara a zpěv).

martina1

Já u ohně po pěti pivech zpívám jak Zagorka a Vondráčková:-)Né,kecám,ale tam už je mi jedno jestli zpívám nebo ne.Zpívat se stydím,takže ani nevým jak na tom jsem.Dětem zpívám a taky v autě,když se nudím.Občas si říkám,že kdyby tam dal někdo mikrofon,tak mě zavřou za nepříčetnost.

iceT

ja tedy zpivat neumim,hudebni sluch urcite nemam,ale rozeznam falesne zpivani.

zdeny

Já mám na 100%

hudební hluch 🙂
Teď vážně , asi nemám ale třeba při superstar a podobně jsem už při prvních kolech správně tipoval vítěze a ty co se dostali hodně daleko . Tak nevím jestli to má se sluchem něco společného 🙂
Doplňuji:
Asi máme s manželem něco společného 🙂 , možná sluch ?????????? 😁

led

neviem, či mám hudobný zvuk, ale niekedy strašne trpím pri výplodoch profesionálnych zvukárov pri koncertoch a hudobných predstaveniach.
„Čo je hlasne, je dobré, nezáleži na hudobnej farbe…“ tak to niekedy vyzerá

anonym

No a ja pry dobre zpivam,ale dlouho.Rytmus mam a zpev jako Viktorka u splavu.

SinceX

No, nevím kolik procentní mám, ale
hrál jsem 7let na klavír jednou jsem se dostal na pěveckou soutěž, skončil jsem pátý což není až tak špatné z 30 přihlášených, občas si zazpívám, ale nesmí u toho někdo být, jsem moc stydlivý..:)

atriplex

Je prokázáno, že každé dítě má nadání na hudební sluch. Pokud se však tato dispozice od narození nepěstuje, tak hudební sluch vymizí…

kapka

Ano, mám. A dokonce jsem i nějakým omylem už i zpívala pro lidi na mikrofon, navrtala mě do toho známá, protože nutně sháněla někoho na druhý hlas, samotnou by mě to nikdy nenapadlo. A bylo to jen párkrát /známá pak na nějaký čas onemocněla a pak už to nějak vyšumělo/ a už je to dlouho, tak to prosím neberte jako nějaké vytahování, to bych moc nerada.
Byla to stejně jen kulisa v jedné lepší restauraci. Ale moc ráda na to vzpomínám, hlavně, jak jsme to nacvičovali, zpívat mě moc baví.
Jinak manžel – hluch.