ondra07

Máte ho taky?

Mám mobil Samsung Omnia 2 a chci se zeptat, jestli nevíte, jestli tam je zabudovaná GPS. Podle mě tam je, ale nějak mi nefunguje a nebo mám něco špatně nastaveného. Nevíte co s tím? Celkem by se mi hodila.
Děkuju za odpověď
Doplňuji:
to Tomáš007: Tak jsme dva, ale myslím, že nás je daleko víc. Já vůbec nevím co s tím je, ale jak jsem si ho koupil, tak mě zarazilo, že už to nešlo, je fakt, že ho mám z bazaru, ale i tak, nový stojí asi 7000 Kč a víc a nejede tam GPS? Tak to fakt nechápu :)

Nejlepší odpověď
beer

Nemám ten přístroj, proto jsem našel jen odkaz, který by snad mohl pomoci. Zkus jej pozorně projít:
http://omnia2­.webnode.cz/o­tazky-a-odpovedi/faqcbm_948264/2­0/

Další odpovědi
tomáš007

Tento mobil mám taky GPS mi také nejede. Takže nevím co stím.