Máte funkční Skype ?!

Byl mi aktualizován Skype, ale od té doby mi nejde volat ani posílat chatovací zprávu.. Zkoušel jsem testovací rozhovor a vše je v pořádku.
Doplňuji:
Před malou chvíli jsem uskutečnil rozhovor v rámci Česka, ale stále se nejde dovolat do zahraničí i přes to, že na druhé straně je uživatel on – line ☹

Nejlepší odpověď
Sůwa

Fungoval by, kdych chtěla, ale mně nějak není do řeči. Aktualizaci jsem odmítla, tak možná proto … 🙂

Další odpovědi
aramah

Ano vše funguje 🙂

badisko

vse je ok..

Katy81

neaktualizujem, aktualizácie som zrušila a keď náhodou nejaká zasa vybehne, odmietam ju. doma sme raz aktualizovali (mama na čosi klikla a bolo 😁) a odvtedy sa nám nedali vyhľadávať nové kontakty. tak sme downgradli a odvtedy je všetko v poriadku 🙂

aktualizáciám skypu neverím ani nos medzi očami
Doplňuji:
skúste stiahnuť verziu, ktorá vám šla bez problémov, t.j. tú staršiu. mne to, ako píšem, doma pomohlo. no a potom treba buď vypnúť možnosť aktualizácií (ja som to našla v skype pod Nástroje – Nastavení – Rozšířené – Automatická aktualizace – Vypnout automatické aktualizace

ale v niektorých verziách sa to nedá, tak treba bohužiaľ len tvrdošijne odmietať aktualizáciu v tých pop-up oknách…

♥♥♥

Aktualizaci jsem pořád odmítala a pak jsem to tedy nainstalovala, táž mi to nešlo, tak jsem to zkusila na jiném počítači zdali nazadávám špatné heslo, vše bylo OK. Prostě ta nová aktualizace je jen na houby! Musela jsem znovu Skype nainstalovat, už nikdy nové auktualizace skype nepříjmu!
PS: oTÁZKU UŽ JSEM ZDE ZADÁVALA: http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/nova-verze-skype-prosim-rychlou-pomoc