LůcaDůcaPůca

máte Facebook? jak často na něj chodíte?

Nejlepší odpověď
tom004

Včas jsem ten nesmysl zrušil. Takže,nemám a nechodím.

Další odpovědi
anonym

Nepřijde ti blbý, že se ptáš na téma, jež tady má už 7 920 odkazů?
viz ve zdroji:

Zdroj: http://www.od­povedi.cz/sear­ch?q=m%C3%A1te%20fa­cebook

quentos

mám; denně. Když máte nejlepší přátele vzdáleny 150–200 km, je neocenitelný. A dá se u toho pracovat (třeba překládat), takže jako žrouta času ho nevidím – všechno je to na uživateli, jestli si svůj čas NECHÁ žrát. Já tady ne… užívám ho s mírou.

Michal Kole

Měl jsem, ale byl jsem donucen ho vypnout, protože mě tam v poslední době otravovali divné existence