mosoj

Máte Facebook ?

Třeba váss to bude zajímat.

http://techne­t.idnes.cz/fa­cebook-zmenil-e-maily-uzivatelum-du0-/sw_internet.as­px?c=A120625_205559_sw_in­ternet_pka

Nejlepší odpověď
anonym

Jsem na Facebooku dlouho nebyla, ale kontrola prokázala, že je všechno v pořádku a e-mailová adresa mi nezmizela.

Další odpovědi
Toruk

Mám, ale pouze kvůli avatarovi pro Odpovědi. Jinak ho nepoužívám.

quentos

Hm, tak to je teda vrchol.

Amie

Zvláštní, ale pokud jsem si dobře všimla, tak několik lidí (možná i já, nejsem si ted jistá) to mělo zěněno i před pár týdny.

Lakeysha

Vás ještě u FB nějaká levota překvapuje? Mě už dávno ne.

MartinR

NE a dost mi vadí jak se různé rozumné stránky mění na „fb líbí“ … brrr
o důvod víc do tohodle vlaku vůbec nenastupovat a jsem v klidu :)
Doplňuji:
2Toruk: to je dost smutné … zakládat něco jen kvůli avatru, ale zapsat se tam … zvýšit jim číslo „nachytaných“