Máte džina v lahvi? Jaký příkaz by jste mu zadali ?!

Nejlepší odpověď
terry

Drap-to by to tady bylo jako ve Šmoulíkově, nebo jak se tam u nich jmenuje 🙂.

Já bych si nechala doopravit barák 🙂. Nemodrými pracovníky 🙂.

Další odpovědi
Drap

Aby obarvil na modro všechny co kradou

anonym

abych měl arabelin prsten :D

fcoop

Manželé hrají golf. Při jednom odstřelu proletí míček sklem terasy přilehlého domu. Manželé, vědomi si viny, běží ihned tím směrem a jdou se omluvit majiteli. Volají, ale nikdo neodpovídá.
Dívají se tedy rozbitou terasou do domu a vedle rozbité krásné láhve vidí stát atraktivního muže s turbanem na hlavě.
„Jste majitelem domu?“, ptá se ho manžel.
Muž chvíli hledí na pár a potom odpoví: „Ne, já jsem byl 1000 let uvězněn v této láhvi a někdo střílel na golfovém hřišti, láhev rozbil a mě osvobodil.“
Manžel : „Óóó, potom jste tedy džin z té láhve“.
„Zcela správně. Splním vám dvě přání, třetí bych si nechal pro sebe.“
Manžel si tedy rychle přeje:
„Super! Takže já bych chtěl plat 1.000.000 Eur čistého ročně!“
„Splněno! A druhé přání?“
Manželka: „Abychom měli stále na stole jen nejlepší jídla a nápoje!“
„Zajisté!!! No a teď moje přání…“, na to duch.
„1000 let jsem byl uvězněn v láhvi a nemel žádnou ženu. Přál bych si teď užít zbytek dne s vaší ženou!“
Manželé rozpačitě souhlasili, on šel zpět na golfové hřistě, ona s džinem do ložnice.
Když byli právě v nejlepším, ptá se džin ženy:
„Kolik let je manželovi a kolik je Tobě?“
„Mě 35 manželovi 37! Proč ?“, ona na to.
„Že ještě věříte na duchy z láhve !!!“

hanny 2

Aby zařídil,abych věděla vše,co zrovna potřebuju vědět!

arygnoc

aby ten džin (alkohol) v té lahvi byl pořád.

lexx

ty přání většinou splnil tři. první dva bych si ještě rozmyslel ale třetí by bylo: zalez zpět do láhve. abych ho mohl vypustit podruhé a měl další tři přání…