zjentek

Máte dost fyzické práce? Tak aby vám nechyběla?

jestli máte vnitřní pocit, že těžce pracujete mozkem, tak na to jsem se neptal. Spíše mě zajímá, jestli máte k dispozici dost fyzické práce na to, aby vám mozek nezakrněl ..aby jste to pak ještě uměli rozlišit :o

Nejlepší odpověď
anonym

Spíš ne…
😉
Potřebuješ ´složit uhlí´???
;-D

Další odpovědi
Drap

Fyzické práce mám poměrně velký přebytek

Kelt

Fyzická práce může být i posilování ve fitcentru. Nakupování a když to vezmu do důsledku, jakýkoli pohyb ovlivňuje mé myšlení, jednání a pocity. I člověk, který sedí u PC a ťuká na klávesnici, vykonává fyzickou práci. Nebo existuje nějaká hranice, norma, kdy se činnost už nedá nazvat jako fyzická práce?

marci1

Snažím se jí mít tak přiměřeně a doufám, že v souladu s duševní prací mozek tak brzy nezakrní ! 🙂

zjentek

hranice je tam, kde cítils, že dřels ,)

zjentek

marci1: no dobrá ..však vždycky se může trošinku přidat ne?

zjentek

Drap: ale já myslel tu práci, kterou ještě za tohohle života svejma rukama uděláte ,)

zjentek

ne ne, já bych ti ho právě složil, kdybys byl hodně chytrej a neměl na to sám ,)

anonym

😉