kacas

Máte domácího mazlíčka

Nejlepší odpověď
anonym

Jiné

Viz starší odpovědi ve zdroji:

Zdroj: http://www.od­povedi.cz/sear­ch?q=mazl%C3%AD%C4%8­Dek

Další odpovědi
Sůwa

Ano kočku

Mně vůbec nevadí, že tato otázka už tu byla, protože je tu plno nových uživatelů. Spíš to ale u nás vypadá tak, že kocour má domácího mazlíčka ve mně 🙂.

briketka10

Ano kočku

kočičáka bezdomáka Ufíka, ale někdy se chová jako pejsek :)

samicek333

Jiné

Mám psa i morče, ale to by ses dozvěděla, kdyby ses koukla do starších anket na stejné téma.

chachar1922

Jiné

Doplňuji:
No už nám uletěl. Měli jsme malého Alexandra. Jinak si chci pořídit psa, ale to až budu mít jednou zahradu, protože by byl chudák v bytě.

BANAN93

Ano psa

Lejla

Ano křečka morče myš

Poklička

Ano kočku

pusinka50

Ano psa

Vypadá jako kříženec netopýra a veverky (z netopýra uši, z veverky ocas), ale chytrej je jak liška, tlamičku má ušlechtile hezkou jako vlčák, přítulnej je jak kotě, tak vlastně to snad ani pes není:-)

dankokat

Ano kočku

Kocoura

vera12

Ano psa

Klára K.

Ano křečka morče myš

Doplňuji:
a potom ještě psa, axolotla mexického, ptáčky. Možná že si pořídím i pískomily.

Enn

Ano psa