Mate doma zmrzlinovac? Jaky typ ?

mate svuj oblibeny receptna zmrzku? Doporucili byste mi koupi pristroje? Pokud ano, podelite se o vas recept? Dekuji

Nejlepší odpověď
RAB

nemáme zmrzlinovač, ale formy na nanuky z Lidla. Strčíme tam smetanu a kakao, dáme zmrazit a za3 hodiny vytáhneme. Jsou z toho takové jehlanové zmrzky na plastové tyčce.

Další odpovědi
ReHu

Také používám formičky na nanuky.
Mícháme tvaroh + šlehačku + ovoce, někdy + cukr.

kvikal

zmrzlinovac jsem dostala k vánocům (DOMO – model 23051) a nemůžu si ho vynachválit – recepty většinou bývají přibalené v návodu. Já osobně dělám 400g ovoce – 1 žloutek – 1 dl šlehačky – 1 dl mléka – citronová šťáva (musí se dbát aby to byla spíše hustá směs jinak je z toho břečka) … myslím že je to dobrá věc a domácí je domácí … pokud máte nějaké peníze a volný mrazák tak hurá do toho

tyna.ryglova

Ahoj, my máme už od loňského roku zmrzlinovač Domo a dělá výbornou zmrzlinu 🙂 . Pokud si chceš zmrzlinovač také koupit, tak doporučuji mrknout na https://www.tes­tino.cz/zmrzli­novac , nějaký si tam určitě vybereš 🙂 . U nás se přes léto zmrzlinovač skoro nezastaví. Máme dvě malé děti a ty zmrzlinu milují.