Avatar uživatele
anonym

Mate doma zmrzlinovac? Jaky typ ?

mate svuj oblibeny receptna zmrzku? Doporucili byste mi koupi pristroje? Pokud ano, podelite se o vas recept? Dekuji

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 5Pro koho je otázka zajímavá? kropitko, annas, Jahoda, Lucimia, elektrikář před 5069 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
RAB

nemáme zmrzlinovač, ale formy na nanuky z Lidla. Strčíme tam smetanu a kakao, dáme zmrazit a za3 hodiny vytáhneme. Jsou z toho takové jehlanové zmrzky na plastové tyčce.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
ReHu

Také používám formičky na nanuky.
Mícháme tvaroh + šlehačku + ovoce, někdy + cukr.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
kvikal

zmrzlinovac jsem dostala k vánocům (DOMO – model 23051) a nemůžu si ho vynachválit – recepty většinou bývají přibalené v návodu. Já osobně dělám 400g ovoce – 1 žloutek – 1 dl šlehačky – 1 dl mléka – citronová šťáva (musí se dbát aby to byla spíše hustá směs jinak je z toho břečka) … myslím že je to dobrá věc a domácí je domácí … pokud máte nějaké peníze a volný mrazák tak hurá do toho

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
tyna.ryglova

Ahoj, my máme už od loňského roku zmrzlinovač Domo a dělá výbornou zmrzlinu 🙂 . Pokud si chceš zmrzlinovač také koupit, tak doporučuji mrknout na https://www.tes­tino.cz/zmrzli­novac , nějaký si tam určitě vybereš 🙂 . U nás se přes léto zmrzlinovač skoro nezastaví. Máme dvě malé děti a ty zmrzlinu milují.

před 1317 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek