Mravenec

Máte doma tzv. ježka v kleci?

A povedlo se Vám ho vytáhnout?

Nejlepší odpověď
lexx

jenom křečka a ten v kleci zůstane poáč překousává el.kabely

Další odpovědi
quentos

Ano a ano, už nesčetněkrát. Jakmile na to jednou přijdete, opětovná vytažení a zandání jsou už o poznání jednodušší.
Jde ale jen o napodobeninu, protože pravý ježek v kleci má každý otvor klece jinak široký, ten můj má široké všechny otvory stejně. To nic nemění na tom, že než se mi vytažení poprvé podařilo, uplynulo několik let.

anonym

Mám a je to super hra,vždy mi to něco připomene,není to tak snadné to vyjmout a vložit.