Klára K.

máte doma televizi?

Jenom mě to tak zajímá… Já doma telku nemám a nechci ji.

Nejlepší odpověď
anonym

Ano

Dokonce několik! Bylo ale před několika lety období v mém životě, že jsem záměrně TV vyloučila ze svého života a jak vidíš, žiju! Tolik knížek jako tehdy už nikdy asi nepřečtu! Dnes, v době PC není tv přijímač nutný. Ono to není jen o těch „bedýnkách“, ale o tom, jaké informace si chceš pustit do života a kolik času tím hodláš utratit.

Další odpovědi
anonym

měl(a) jsem

Měla jsem, ale dosloužila. Teď se občas mrknu na zprávy nebo nějaký film přes PC. „Bedna“ mi nechybí.

anonym

Ano

S manželkou nám stačí jedna.Nejsem fanda sportovních přenosů, tak se vždycky dohodneme na co se budeme dívat a pokud manželka chce ty její seriály, tak jdu na PC nebo si vezmu knížku.

Sarrow

Ano

Mám doma 2 televize, ale jediné co mě v ní zajímá jsou zprávy a výjimečně sport…

Rocker

Ano

Doplňuji:
V obyváku,v dětském pokoji a v kuchyni

alenad

Ano

vivatis

Ano

Jistě že mam

klerinka

Ano

Terka88

Ano

hanulka11

Ano

Poklička

Ano

anonym

Ano

Doplňuji:
Máme doma jednu televizi, ale skoro vůbec ji nesleduji. Podívám se pouze na Věřte nevěřte a vyjímečně na nějaký film. Nejraději stejně sleduji dokumenty – hlavně o přírodě a někdy se ráda podívám na dětské vysílací pásmo nebo prostě něco dětského.