LuK4S3k CZ

Máte doma televizi ?

Máte doma televizy ?

Nejlepší odpověď
quentos

Ano

tak teda s měkkým, nebo s tvrdým?
Napsat to dvakrát a pokaždé jinak, to jsem ještě nežral… lépe se místo podobných otázek učit pravopis

Další odpovědi
brillant

Ano

Doplňuji:
několik

briketka10

Ano

jednu starou hrající křápotku..

Drap

Ano

Dokonce několik

Sůwa

Ano

Sice mám několik televizorů, ale většinou jen na nich sedává kocour 🙂

Terryle

Ne

Doplňuji:
A nechybí mi.

hulk

Ano

Myslím že zrcadlo je lepší jak televize :D Ale rád se dívám do krbu. Je to fascinující :D

briliant

Ano

Poklička

Ano

Doplňuji:
Dokonce dvě barevné

anonym

Ano

Ano, máme, ale stačí nám jen jedna.Nejsem přítelem sportovních přenosů, takž buď se s manželkou díváme na stejný pořad a nebo já odejdu k počítači a svůj film si později stáhnu na počítač.

anonym

Jiná odpověď

Jako „chytrá horákyně“ – mám a nemám. Televizor už nějaký čas nevlastním, ale občas mrknu na zprávy nebo na nějaký zajímavý pořad přes PC. Pro mé potřeby je to ideální.

GM

Ne

Doplňuji:
Televizi doma nemám, jen 3 televizory, to mi stačí.

VIKTORIÁ

Ano