Stříbrný

máte doma střelnou zbraň ?

libovolnou - pistoli, pušku, automatickou, pancéřovku, kanón nebo raketomet ? legálně, evidovanou ? umíte s ní správně zacházet ? použili jste někdy ?

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Mám,samopal který má kadenci ratatatata!

Další odpovědi:

Zlatý

Mám doma zapalovač, který je velmi věrnou replikou pistole. Je zavěšen na stěně hned u vchodových dveří a slouží jako respekt budící prostředek. Nikoho nestraším, ale když se cizí zeptá zda-li funguje, bez zaurdění odpovídám po pravdě, že ano.

Zlatý

Mám, ale jen porážečku na prase

Zlatý

Mám nastřelovací pistoli k upevňování materiálů.

Pokud by měl člověk reagovat důsledně podle kodexu, tak kdo by měl zbraň nelegálně, se nepřizná (viz klauzule u porušování zákona), a ten kdo ji vlastní, je vázán zbrojním zákonem, nehledě k tomu, že otázka už téměř koliduje s kodexem v odstavci o příliš osobních a privátních citlivých údajích (též Zákon na ochranu osobních dat a údajů).
Nemluvě o podezření na precedent o šíření poplašných zpráv.
Doplňuji:
Otázka na automatické zbraně, pancéřovky, granátomet, neřku-li děla je nesmyslná, neboť jejich držení zákon výslovně zakazuje.
Výjimka je pouze pro sběratele, kde musí být prokazatelně znemožněna funkce.

Bronzový

Ano jednu střelnou zbraň doma máme a je legální i evidovaná (9mm) Zacházet s ní musíme umět, jinak by nám ji nedaly. Nikdy jsem ji nepoužili a ani ji použít nechceme a nehodláme.

Zlatý

ne, zabíjím pohledem.

Zlatý

Žádné kousavé železo,nemám rád,takže,ne nemám.A pevně doufám,že nikdy mít nebudu.

Bronzový

Nemám,tuto zimu si chci udělat zbrojní pas,v tomto státě se už necítím bezpečně.
Jinak kromě praku,vzduchovky a malorážky jsem střílel ze samopalu,lovecké kulovnice a brokovnice ráže 12 16 a jednušky 20.

Zlatý

mám, legálně, umím, používám (na střelnici)

Stříbrný

mám kulovnici a stačí.A několik airsoft zbraní
Dále znehodnocený-dle starého zákona "samopal" VZ 58.Vzhledem ktomu že jsem voják v záloze tak se občas dostanu i k vojenským zbraním,mj i k té bazuce.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Aktuality a zábava

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Aktuality a zábava

Zlatý Drap 4395
Zlatý hanulka11 2790
Zlatý led 2475
Zlatý briketka10 2269
Zlatý annas 1828
Zlatý quentos 1548
Zlatý tom004 1522
Zlatý iceT 1519
Zlatý dědapetr 1472
Zlatý mosoj 1427

Zobrazit celkový žebříček

Kategorie otázek

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.