Máte doma rozdělené domácí práce?

TY vaření, nádobí, nákup,sekání dříví, krmení psů. JÁ vysavač, žehlení, praní, prach. To je domácí model, který mě v rychlosti napadl. Máte to tak nějak rozdělené?
U nás doma jsme to měli donedávna rozdělené. Dnes už všechno dělám já a přítelkyně jen počítá peníze 😁

Nejlepší odpověď
anonym

Rozdělené ne, ale každý dělá to co je zrovna potřeba.Manželka vaří oběd, řekne VYLUXUJ.Udělám­.Řezání dřeva, ukládání uhlí..děláme oba.Převléká peřiny, řekne SUNDEJ POVLAKY.Udělám.Než ona vyluxuje, umeje podlahu pod postelema atd.já povléknu nové povlečení.Nemáme myčku, takže za ni umeju a uklidím nádobí, protože ona dělá něco jiného.Takže pak máme oba čas si sednout v 15 hodin je kávě.
Čili u nás neexistuje rozdělená práce.
A musím se přiznat, kolikrát jsem to dělal i ze zištných důvodů a to proto aby večer nemohla říci JSEM UNAVENÁ NEMÁM NÁLADU NA MILOVÁNÍ.

Další odpovědi
Lamalam

Máme. Jelikož manžel pracuje z domova a já trávím v práci mnoho hodin, je většina prací, které je schopen zvládnout, na něm.

arachis

Jediné 100% rozdělení je,že manžel štěluje při posunu času asi 8 hodiny,co máme doma a co dělám je já, je rodění dětí. Naštěstí já už mám po práci. A doufám, že mažel se jich ještě napřetáčí…