Avatar uživatele
anonym

Máte doma rozdělené domácí práce?

TY vaření, nádobí, nákup,sekání dříví, krmení psů. JÁ vysavač, žehlení, praní, prach. To je domácí model, který mě v rychlosti napadl. Máte to tak nějak rozdělené?
U nás doma jsme to měli donedávna rozdělené. Dnes už všechno dělám já a přítelkyně jen počítá peníze 😁

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? gecco před 3037 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
anonym

Rozdělené ne, ale každý dělá to co je zrovna potřeba.Manželka vaří oběd, řekne VYLUXUJ.Udělám­.Řezání dřeva, ukládání uhlí..děláme oba.Převléká peřiny, řekne SUNDEJ POVLAKY.Udělám.Než ona vyluxuje, umeje podlahu pod postelema atd.já povléknu nové povlečení.Nemáme myčku, takže za ni umeju a uklidím nádobí, protože ona dělá něco jiného.Takže pak máme oba čas si sednout v 15 hodin je kávě.
Čili u nás neexistuje rozdělená práce.
A musím se přiznat, kolikrát jsem to dělal i ze zištných důvodů a to proto aby večer nemohla říci JSEM UNAVENÁ NEMÁM NÁLADU NA MILOVÁNÍ.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Lamalam

Máme. Jelikož manžel pracuje z domova a já trávím v práci mnoho hodin, je většina prací, které je schopen zvládnout, na něm.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
arachis

Jediné 100% rozdělení je,že manžel štěluje při posunu času asi 8 hodiny,co máme doma a co dělám je já, je rodění dětí. Naštěstí já už mám po práci. A doufám, že mažel se jich ještě napřetáčí…

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek