Máte doma rozdělené domácí práce?

TY vaření, nádobí, nákup,sekání dříví, krmení psů. JÁ vysavač, žehlení, praní, prach. To je domácí model, který mě v rychlosti napadl. Máte to tak nějak rozdělené?
U nás doma jsme to měli donedávna rozdělené. Dnes už všechno dělám já a přítelkyně jen počítá peníze :-D

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Stříbrný

Rozdělené ne, ale každý dělá to co je zrovna potřeba.Manželka vaří oběd, řekne VYLUXUJ.Udělám.Řezání dřeva, ukládání uhlí..děláme oba.Převléká peřiny, řekne SUNDEJ POVLAKY.Udělám.Než ona vyluxuje, umeje podlahu pod postelema atd.já povléknu nové povlečení.Nemáme myčku, takže za ni umeju a uklidím nádobí, protože ona dělá něco jiného.Takže pak máme oba čas si sednout v 15 hodin je kávě.
Čili u nás neexistuje rozdělená práce.
A musím se přiznat, kolikrát jsem to dělal i ze zištných důvodů a to proto aby večer nemohla říci JSEM UNAVENÁ NEMÁM NÁLADU NA MILOVÁNÍ.

Další odpovědi:

Zlatý

Máme. Jelikož manžel pracuje z domova a já trávím v práci mnoho hodin, je většina prací, které je schopen zvládnout, na něm.

Pokročilý

Jediné 100% rozdělení je,že manžel štěluje při posunu času asi 8 hodiny,co máme doma a co dělám je já, je rodění dětí. Naštěstí já už mám po práci. A doufám, že mažel se jich ještě napřetáčí....

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Aktuality a zábava

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Aktuality a zábava

Zlatý Drap 4395
Zlatý hanulka11 2790
Zlatý led 2475
Zlatý briketka10 2269
Zlatý annas 1828
Zlatý quentos 1548
Zlatý tom004 1522
Zlatý iceT 1519
Zlatý dědapetr 1472
Zlatý mosoj 1426

Zobrazit celkový žebříček

Kategorie otázek

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.