Miroslavst

Máte doma poštovní známky?

s Fifinkou?
http://www.no­vinky.cz/ekono­mika/209449-o-znamky-s-fifinkou-je-obrovsky-zajem-pribude-k-ni-myspulin.html

Nejlepší odpověď
iceT

Znamky???
Priznam se,jako vetsina lidi uz dnes moc malo veci vyrizuju klasickou postou-takze znamku koupim tehdy,kdyz ji potrebuju,jinak veskere ostani jako prani k narozeninam,pokec vyrizuju hovorem po telefonu. Nedulezite pohledavky smskou.

Další odpovědi
kapka

Jako malá jsem sbírala známky výhradně s tématem koní, mám docela slušnou sbírku /tzn.jedno větší album/.
Dnes už známky nesbírám a Fifinku kupovat neplánuji.
Zaujalo mě to označení „A“ místo ceny. To jsem ještě neviděla.

ten který je

S Fifinkou nemám. Jako malý kluk jsem sbíral poštovní známky a měl jsem docela slušnou sbírku.Bohužel v pubertě jsem je s mladickou nerozvážností vyměnil za voloviny.:-(

VampGirl

Já doma známky s Fifinkou mám. Sbírám známky už několik let, takže když vidím nějakou zajímavou novinku, doplním si s ní sbírku. 🙂

morče

Jako malá jsem sbírala známky,koně,všechny zvířata,květi­ny,města a pokud doma máte náké známky a jsou vám nanic tak je mužete věnovat a poslat mije děkuji budu moc ráda

Petra B.

známka s fifinkou je krásná. bohužel nebo bohudík,jsem teď nucena psát přítely dopisy a že už sem je několik let nepsala,naposledy jako malá buď ze školy v přírodě a nebo babičce. Takže pro mě to byla milá změna a jelikož se prodávají jen po 10ks,tak i výhoda,že známky mám v jedný knížečce a nemusím hledat kam sem položila nebo uschovala jiné známky 🙂

ten který je

To Kapka:Myslím že písmenko A je označení pro známky určené pro vnitrostátní oběh.

kapka

Ano je to v tom článku napsané. To už se takto budou označovat všechny známky? Já jen, že to je zajímavé.

ten který je

Česká pošta to prý dělá z toho důvodu,že když podraží poštovné tak se nemusí tisknout nové známky s novou cenou.

Miroslavst

Kapko, možná je to investice do známek. Ano, budou se označovat pro vnitrostátní styk písmenem A (to už víš), ale nevíš, že pokud si koupíš známku za deset korun dnes a bude tam písmeno A,E,Z v tomto případě A a následně pošta zdraží, tak stále platí A a víc nedolepuješ.
Pokud zdraží na 15 nebo na 20, nalepíš pouze jednu A a je to.
S tímto mohli přijít, když známka na dopis byla za kačku. To by bylo dneska rito.

kapka

No to jo! Takže myslíte Fifinku rozhodně brát? 🙂

ten který je

Mirku omlouvám se,byl jsi s vysvětlením rychlejší.

kapka

Děkuji za všechna vysvětlení. 🙂