Avatar uživatele
Miroslavst

Máte doma poštovní známky?

s Fifinkou?
http://www.no­vinky.cz/ekono­mika/209449-o-znamky-s-fifinkou-je-obrovsky-zajem-pribude-k-ni-myspulin.html

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? BEAES, anonym před 4993 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
iceT

Znamky???
Priznam se,jako vetsina lidi uz dnes moc malo veci vyrizuju klasickou postou-takze znamku koupim tehdy,kdyz ji potrebuju,jinak veskere ostani jako prani k narozeninam,pokec vyrizuju hovorem po telefonu. Nedulezite pohledavky smskou.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
kapka

Jako malá jsem sbírala známky výhradně s tématem koní, mám docela slušnou sbírku /tzn.jedno větší album/.
Dnes už známky nesbírám a Fifinku kupovat neplánuji.
Zaujalo mě to označení „A“ místo ceny. To jsem ještě neviděla.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
ten který je

S Fifinkou nemám. Jako malý kluk jsem sbíral poštovní známky a měl jsem docela slušnou sbírku.Bohužel v pubertě jsem je s mladickou nerozvážností vyměnil za voloviny.:-(

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
VampGirl

Já doma známky s Fifinkou mám. Sbírám známky už několik let, takže když vidím nějakou zajímavou novinku, doplním si s ní sbírku. 🙂

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
morče

Jako malá jsem sbírala známky,koně,všechny zvířata,květi­ny,města a pokud doma máte náké známky a jsou vám nanic tak je mužete věnovat a poslat mije děkuji budu moc ráda

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Petra B.

známka s fifinkou je krásná. bohužel nebo bohudík,jsem teď nucena psát přítely dopisy a že už sem je několik let nepsala,naposledy jako malá buď ze školy v přírodě a nebo babičce. Takže pro mě to byla milá změna a jelikož se prodávají jen po 10ks,tak i výhoda,že známky mám v jedný knížečce a nemusím hledat kam sem položila nebo uschovala jiné známky 🙂

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
ten který je

To Kapka:Myslím že písmenko A je označení pro známky určené pro vnitrostátní oběh.

před 4993 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
kapka

Ano je to v tom článku napsané. To už se takto budou označovat všechny známky? Já jen, že to je zajímavé.

před 4993 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
ten který je

Česká pošta to prý dělá z toho důvodu,že když podraží poštovné tak se nemusí tisknout nové známky s novou cenou.

před 4993 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Miroslavst

Kapko, možná je to investice do známek. Ano, budou se označovat pro vnitrostátní styk písmenem A (to už víš), ale nevíš, že pokud si koupíš známku za deset korun dnes a bude tam písmeno A,E,Z v tomto případě A a následně pošta zdraží, tak stále platí A a víc nedolepuješ.
Pokud zdraží na 15 nebo na 20, nalepíš pouze jednu A a je to.
S tímto mohli přijít, když známka na dopis byla za kačku. To by bylo dneska rito.

před 4993 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
kapka

No to jo! Takže myslíte Fifinku rozhodně brát? 🙂

před 4993 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
ten který je

Mirku omlouvám se,byl jsi s vysvětlením rychlejší.

před 4993 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
kapka

Děkuji za všechna vysvětlení. 🙂

před 4993 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek