Máte doma počítač?

Doplňuji:
Quentosi doufám,že admini něco vymyslí,možná by stačilo,aby u těchto přihlouplých otázek a odpovědí nebylo možné udělovat body,,,pak by si snad každý rozmyslel jestli se něčím takovým zatěžovat.

Nebo by se mohli odpovědi rozdělit pro ty,kteří chtějí nevážně diskutovat a pro ty co se chtějí něco solidního dozvědět…

Mě osobně by bylo trapné do nekonečna a pořád dokola pokládat jedny a ty samé otázky,,,,nakonec jak jsem psala je to v kodexu,,,otázky se nemají opakovat,,,!!!

Tak když nic jiného,tak zamezit přístup uživatelům,kteří toto porušují…

Nejlepší odpověď
Miroslavst

Nemám, píšu to kouřovými signály, které se někde v dáli převádějí do dvojkové soustavy a odesílají na net.

Další odpovědi
quentos

mám … nebo že bych psal z kosmické stanice?

Znovu se ptám – co si představujete, že s tím administrátoři udělají? Nasadí sem Velkého bratra, policajta, který smaže každou nevhodnou otázku? Ta představa opravdu silně připomíná cenzuru minulého režimu.
Stačí si vypnout hlídače a chodit do pošty Vám to nebude.

annas

Já mám computer.

anonym

já mám takovou bedýnku a skáčou na ní i obrázky

Miroslavst

Kropítko, otázky se nemají opakovat. to je pravda, ale je tím myšleno, že se jeden uživatel zeptá třeba desetkrát.
Neznamená to, že by otázku nemohl zopakovat někdo jiný.
V případě, že někomu otázka vadí, nechť na ni nereaguje.

kropitko

Miroslave věřím,že někteří uživatelé melou své otázky stále dokola,asi jim neslouží paměť…pokusím se vám některé dohledat…
no a dále zde něco co by vás mohlo zajímat

Podvádění

Bodovací systém je zamýšlen k odměnění členů komunity za sdílení jejich znalostí, otázek a odpovědí. Zakládání více uživatelských profilů, nebo vkládání opakovaného obsahu pouze za účelem získání bodů a nabízení bodů za hodnocení ostatním není povoleno. Vkládání nesmyslných a bezobsažných odpovědí nebo kopírování odpovědí ostatních uživatelů je také považováno za podvádění.........

není tam nikde napsáno,že má jít jen o jednoho uživatele

vkládání opakovaného obsahu

kvikal

není to trochu dětinské ??… to jako když se odteď bude tady někdo chovat hloupě tam mi budem z trucu dělat hlupáky taky ?… To abych začala taky … nejdřív tady budu úsát otázky o tom jak nechápu něčí chování, potom v dalších 3 to budu rozebírat a nakonec skončím u toho jak uvažuju odejít přitom moc dobře vím že neodejdu. Vždycky se přece najde někdo kdo to tu bude kazit ale když na to budem tímhle **** způsobem upozorňovat bude to ještě horší… a pak že já jsem dítě

kropitko

nikdy jsem neměla potřebu se ptát ostatních uživatelů,jestli odejít nebo ne,já jsem prostě jednoho dne zásadně omezila svoji aktivitu na odpovědích.

Nenašla jsem lepší způsob,jak dát dotyčným najevo,že to přehánějí,,,,zkuste to jinak,,,,

kvikal

si jsem to nevyjadrila presne – konkrétně tuhle čast jsem myslela všeobecně – jste přece chytrá ale to co tu děláte myslím nemáte zapotřebí, je to zbytečný rozruch

rynek878

Já jsem taky natruc tomu,jak se zde odpovědí zvrtly na tento styl,omezil svou aktivitu pouze na občasné hodnocení.Jak píše Kropítko našel jsem si jinou aktivitu,ale až na počtvrté se mi to povedlo,odpovědi jsou hrozná droga a já děkuji těm,kteří to zde tak pos…y,že se mi povedlo se od odpovědí odpoutat.

kropitko

díky za kompliment,,,,ale jsem typ člověka,kterého když něco štve,tak to nenechá jen tak být…Přece nebudu jen tak přihlížet a popravdě řečeno nic lepšího mně nenapadlo…