Mate doma nekdo z Vas domaci parni cistic?Jake jsou zkusennosti?Dekuji

Nejlepší odpověď
BEAES

Kámoška si ho pořídila i s kachnou grátis. Obsluha je docela jednoduchá, do nádržky se naleje voda a po zahřátí se začne umývat. z mopu jde horká pára, přirovnala bych to k obyčejnému mopu, plocha s hadrem stírá podlahu, do koutů se nedostanete, mop je docela těžký, tak že se s ním nadřete. Můj názor je, že je to další krám do domu! Malá kachna není špatná, pěkně jsem si s ní vyčistila spáry v koupelně mezi obklady i na dlažbě.
Můj názor-není nad klasický smeták s hadrem, popřípadě pouze hadr a kleknout na čtyři, jen tak máte opravdu vytřeno a s minimálními náklady a námahou!

Další odpovědi
hanulka11

Pokud myslíte tento http://img.na­dapenny.com/t20/110­38/nadap050617384­210237.jpg

Nekupujte si ho , jsou to vyhozené peníze už ho nepoužívám stojí v koutě a skončila jsem s ním ,koberce nevyčistí.Ještě tak je dobrý na dlažbu, ale zase potřebujete stále za sebou tahat šňůru. Pokud mohu poradit z vlastní zkušenosti …NE.
I jsem ho půjčila kamarádce, která si ho chtěla koupit ,také se jí to nelíbilo.Koupila si nakonec „kulatýho robota“ má velké plochy dlažby a plovoučky .

ReHu

Já ho měla krátkou dobu a vrátila. Nijak mě tento přístroj v praxi neoslovil.