Avatar uživatele
anonym

Mate doma nekdo z Vas domaci parni cistic?Jake jsou zkusennosti?Dekuji

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 3Pro koho je otázka zajímavá? panenka, Miroslavst, BEAES před 4820 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
BEAES

Kámoška si ho pořídila i s kachnou grátis. Obsluha je docela jednoduchá, do nádržky se naleje voda a po zahřátí se začne umývat. z mopu jde horká pára, přirovnala bych to k obyčejnému mopu, plocha s hadrem stírá podlahu, do koutů se nedostanete, mop je docela těžký, tak že se s ním nadřete. Můj názor je, že je to další krám do domu! Malá kachna není špatná, pěkně jsem si s ní vyčistila spáry v koupelně mezi obklady i na dlažbě.
Můj názor-není nad klasický smeták s hadrem, popřípadě pouze hadr a kleknout na čtyři, jen tak máte opravdu vytřeno a s minimálními náklady a námahou!

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
hanulka11

Pokud myslíte tento http://img.na­dapenny.com/t20/110­38/nadap050617384­210237.jpg

Nekupujte si ho , jsou to vyhozené peníze už ho nepoužívám stojí v koutě a skončila jsem s ním ,koberce nevyčistí.Ještě tak je dobrý na dlažbu, ale zase potřebujete stále za sebou tahat šňůru. Pokud mohu poradit z vlastní zkušenosti …NE.
I jsem ho půjčila kamarádce, která si ho chtěla koupit ,také se jí to nelíbilo.Koupila si nakonec „kulatýho robota“ má velké plochy dlažby a plovoučky .

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
ReHu

Já ho měla krátkou dobu a vrátila. Nijak mě tento přístroj v praxi neoslovil.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek
Zajímavé otázky v kategorii Nakupování