IQ tykve

Máte doma mixér ?!

Tak v tom případě musíte mít i ohlodané vařečky ! Jednou jsem použil vařečku, abych v nádobě mixéru setřel pomazánku. Bum, bác, vařečka vyběhla okousaná a pomazánka všude, jen ne v mixéru. Musím vám říct, že takové ornamenty na zdech a stropě se jen tak neuvidí.

Nejlepší odpověď
beer

Ještě mám, ale takový odborník jako jsi ty se u mne naštěstí nenachází ))
P.S: fajn nick )))

Další odpovědi
kapka

Teď nemáme, ale mívali jsme. Víko muselo být přiklopené, jinak neběžel, byl tam otvor jen na dosypání surovin, nedovedu si představit, že bych tam za provozu strkala vařečku. 🙂
Kdysi jsme měli mixér, který hnětal těsto, tam bylo potřeba občas těsto setřít ze stěn a to se dělalo plochou umělohmotnou stěrkou.

HugoCharles

A kdybys strčil ruku na zapnutou cirkulárku, taky by ses divil, že ti bude chybět? :)

elektrikář

Mixer mám, a také mám svíčkovou omáčku prsklou na stropě . A to ani nebyl zapnutý. Omáčka byla hustší a zůstala v ní po mixování vzduchová kapsa

XenieRo

Holky, když jsme u té Oravy… Kupovala jste si tam některá ten jejich zubní kartáček? Jak jste s ním spokojené?

TominkaFuky

Máme ho doma celá rodina. Už jsme měli víc kartáčku, hlavně elektrické, ale ten sonický nám vyhovuje nejvíc…

SuzanKa

Jojo, máme ho celá rodina a spokojenost maximální. Koupila jsi ho taky?

GabulkaA

Jojo, tak jsem si ho taky koupila. Koupila jsem ho celé rodině a je to vážně super kousek. Určitě ho taky můžu doporučit a tobě děkuju za info :)

TominkaFuky

Jsem na tom stejně… Zkusili jsme hodně kartáčků, hlavně elektrických, ale ten sonický je nejlepší. Je šetrný k dásním a zuby čistí skvěle.

XenieRo

Už ano. Já jsem hledala dlouho kvalitní sonický kartáček. Nechtěla jsem elektrický. Musím říct, že ta Orava má výborné hodnoce, takže jsem je koupila celé rodině.

Honzin8

My máme taky všichni sonický a přiznám se, že moc díky za info a doporučení. Orava je skvělá značka, nedám na ni dopustit a i kartáček jsme si koupili od nich. A spokojenost maximální.

GabulkaA

A jaký sis koupila? Vybrala sis ten od té Oravy? Jak jsi s ním spokojená?

SuzanKa

Myslíš tento https://www.o­rava.eu/cz/so­nicky-elektricky-zubni-kartacek-stomafresh? Nene, viděla jsem na něj nějaké recenze a vypadá dobře. Na vánoce ho asi pořídím chlapovi.

XenieRo

Já jsem si ho nakonec taky koupila a vyhovuje mi maximálně. Měla jsem před tím elektrické kartáčky, ale tento sonický mi vyhovuje maximálně.

Sonka Pop

Jako je to tak… Ta Orava je prostě nejlepší značka. Cenově dostupná a hlavně kvalitní. My od ní doma máme celou řadu věcí. Domácí spotřebiče i ty na osobní péči.

Pajka.111

A v kuchyni od Oravy máte co? :) Máte i mixer? Jaký? Tčový nebo ten veliký robot?

SuzanKa

Jaký ten mixér máte? :)

Pajka.111

Já jsem nám nakonec koupila tento https://www.o­rava.eu/cz/smo­othie-mixer-1500w-rm-1500 a jsem s ním maximálně spokojená. Určitě ho mohu doporučit.

Pajka.111

Taky přemýšlím nad Oravou. Akorát tady u nás v elektru mají prd výběr, takže to budu muset koupit přes nějaký eshop.

SuzanKa

A jakou značku doma máš? A jsi s ní spokojena nebo uvažuješ o změně?

Pajka.111

My máme doma hodně věcí od Oravy. Ta značka se nám osvědčila. Takže cokoli potřebujeme, tak se koukámě nejřív po této značce.

Pajka.111

Tak my máme tu Oravu. Nakonec jsme si ji koupili. Vybrali jsme si tento kousek https://www.o­rava.eu/sk/vy­sokootackovy-odstavovac-os-109-a a jsme spokojeni moc.

SuzanKa

Ahojky :) U mě je to celkem jednoduchý. Já preferuju značku Orava, takže mám doma i mixér od této značky. Konkrétně tento typ a jsem s ním moc spokojená http://www.ora­va.eu/produkty/kuchyn­ske-spotrebice/mi­xery/item/930-vysokootackovy-mixer-rm-1550.

Pajka.111

A máš od nich i jiné spotřebiče, než jen kuchyňské? Zajímá mě hlavně ta osobní péče. Děkuju moc za tipy a info.

Sonka Pop

Jj, tak Orava je obecně hodně dobrá. Jejich produkty do domácnosti jsou vynikajicími pomocníky. My teda krom mixeru máme ještě i odšťavňovač a ještě pak produkty na osobní péči.

XenieRo

Taky mám doma mixer od Oravy. Mám teda konrétně tento http://www.ora­va.eu/produkty/kuchyn­ske-spotrebice/mi­xery/item/746-vysokootackovy-mixer-rm-2000 a jsem s ním teda neskutečn spokojená. Určitě ho můžu jen doporučit!

Sonka Pop

U mě je to celkem jednoduchý. Já preferuju značku Orava, takže mám doma i mixér od této značky. Konkrétně tento typ a jsem s ním moc spokojená http://www.ora­va.eu/produkty/kuchyn­ske-spotrebice/mi­xery/item/930-vysokootackovy-mixer-rm-1550.

Sonka Pop

Ahojky, my od Oravy máme doma snad všechno. A jako nejen v kuchyni, ale třeba i osobní péči. Jinak mimochodem, jaký ten odšťavňovač máš?

SuzanKa

Ahojky, my jsme si teď zrovna mixér koupili od Oravy http://www.ora­va.eu/produkty/kuchyn­ske-spotrebice/mi­xery/item/930-vysokootackovy-mixer-rm-1550 a můžu ho jen doporučit. Krásně pracuje, zas až tak moc nehlučí a cena byla skvělá.

Sonka Pop

Hele, jak moc hlučný ten mixér od té Oravy je? My jsme totiž měli jeden a ten jsme pak raději už ani nezapínali, jak byl hlučnej :/

Pajka.111

Je, zrovna jsem to tady někde psala. No, takhle… Pokud se mě ptáš na top značku, pak je to rozhodně Orava. Na tu já nedám v žádném případě dopustit. Mám od ní doma v kuchyni snad úplně vše, i mixér. Ten ti teda mohu doporučit tento http://www.ora­va.eu/produkty/kuchyn­ske-spotrebice/mi­xery/item/930-vysokootackovy-mixer-rm-1550. Ten mám doma a je super :)

SuzanKa

Dobrý den, nemáte prosím někdo zkušenosti se značkou Orava? Já už doma od této značky něco mám, ale chci si koupit mixér a byla bych ráda za vaše rady a tipy.

Pajka.111

Ahoj, osobně si teda chod uchyně bez mixeru nedovedu představit. Takže ano, máme.

Sonka Pop

A jakou značku mixeru máš? A jsi si s ním spokojená?

Pajka.111

Ahojky :) U mě je to celkem jednoduchý. Já preferuju značku Orava, takže mám doma i mixér od této značky. Konkrétně tento typ a jsem s ním moc spokojená http://www.ora­va.eu/produkty/kuchyn­ske-spotrebice/mi­xery/item/930-vysokootackovy-mixer-rm-1550.

XenieRo

Taky mám doma mixer od Oravy. Mám teda konrétně tento http://www.ora­va.eu/produkty/kuchyn­ske-spotrebice/mi­xery/item/746-vysokootackovy-mixer-rm-2000 a jsem s ním teda neskutečn spokojená. Určitě ho můžu jen doporučit!