lenina270

Máte doma masážní sprchový panel?

kde ste ho koupili?
za kolik?
využíváte masážní trysky?
kde maj nej výběr?
napište názor…
Doplňuji:
mám jen sprchový kout,na vanu není místo proto se ptám a voda na vesnici je zatim levná,na teplou si musím zatopit aby se ohřála,tak otázku ceny za vodu neřeším

Nejlepší odpověď
jakube33

My mame dve koupelny v jedne rohovou vanu a v druhe sprchovy kout s masaznim panelem. Mame to takhle asi 6let a nikdo ho nevyuziva. Podle me tim akorat plytvate vodu.

Další odpovědi
Hykam

Máme vanu s bublinkovými tryskami a vůbec nevyužíváme, akorát jsou s tím problémy. V tryskách zůstává voda která se následně kazí, jelikož vanu využíváme jednou za týden pro děti. Jinak využíváme sprchový kout.

Damiana

Máme masážní sprchový kout s parní kabinou. Máme ho půl roku a zatím ho využíváme dost, ale hlavně kvůli té páře, jsme dva nadšenci. Má i normální vanu s deseti tryskami, také jede. Trysky ve sprše mají skvělé programy, hlavně po tancování je ocením 🙂. Ale já jsem si ho dlouho přála, takže ho fakt využívám.