fg

Máte doma ještě videokazety?

Hlasujte v anketě

Nejlepší odpověď
anonym

Ne

Další odpovědi
tom004

Ano

WCR,i videoka­zety(3ks).

led

Ano

Nielen videokazety, aj celuloid.
Vyzerajú asi takto: ========== 😁

Berušinka

Ano

Já jo, mám tam nahrané dokumenty o přírodě a o lidském těle a pár víkendů a střepin =D

Jikra

Ne

Ty jsem už před 6-ti léty zlikvidoval neboť kvalita DVD versus VHS je trochu jinde.

Ella

Ano

dvě plné poličky ve dvou řadách a ještě na sobě =D ale už jsem žádnou tak pět let nepouštěla =)

anonym

Ano

dědapetr

Ano

kapka

Ano

Tonie

Ano

Plno kazet!
Nejradši jsem měla kazety, kde jsme se sestrou nahraný jako malinký :)
Někdy se to chystáme přehrát na dvd :P Někdy.

filva

Ano