Máte dobré vztahy s vietnamcema?

Myslím tím samozřejmě v nějakém obchodě či tržišti.
Máte s nimi dobré zkušenosti?Nebo máte raději čechy jako pradavače či prodavačky?
Díky za názory.

Nejlepší odpověď
jáára

Mám jen dobré zkušenosti

Další odpovědi
dědapetr

Dobrý skušenosti,ochotní a když něco zháním tak pokud můžou tak seženou.

anonym

Mám s nimi výborné vztahy. Dlouhá léta se mnou pracoval Nguen Van Tao, řečený Karel. Ochotný, úslužný tak, jako jeho manželka v obchodě. I jiní prodavači jsou nemlich to samé. A jeden na konec. Když tady v tom krámě stojíte, nemáte křečové žíly? Nemam, zitra dovezu. 🙂

Kelt

Mám celkem dobré zkušenosti. Jsou ochotní a mají zájem o zákazníka. Nejsou vlezlí a dotěrní jako Arabové.S vietnamci jsem také spolupracoval na bývalém pracovišti.

Pepa25

Neutrální, resp. nedokážu to nějak generalizovat. Ale přicházím do kontaktu s lidmi původem z Vietnamu velmi málo.

(O_o)

Ano jsou pracoviti a zatim zadna spatna zkusenost. Jedine co nesnasim jsou romove a arabi. Jinak vse ok.

anonym

Ach jo,mě se nechce do obchodu potřebuji máslo a sirup light.

mosoi

Ano. Jeden mi nabízel" Cholex sa pade" No nekup to.
Pro šetřivé čecháčky jsou Vietnamci jako dělaní.