Avatar uživatele
aramah

Máte do práce daleko?

Já chodím pouze maximálně 5× za měsíc.Záleží na provozu, asi hoďku autem.
Doplňuji:
Palečky dodám po 24 hodině.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 5Pro koho je otázka zajímavá? panenka, Miroslavst, Jahoda, pekynka, anonym před 5026 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Miroslavst

Strašně daleko. Kvůli jednosměrce to musím objet kolem domu a tak to vychází na 1,6 km.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Jahoda

Jóó já to mám dost daleko. Pracuji v Německu, takže jet z Jesenicka do Německa není žádná prča. Teď mám ale dovču, takže je to super. Když dovolenou nemám, v pondělí ráno vyjíždím a vracím se v sobotu. Stejně tak manžel. Ten pracuje v Praze a také v pondělí ráno odjede a vrací se v sobotu, nebo v neděli. Takže oba jsme pryč a vidíme se až u nás doma o víkendu. O zvířátka se nám starají moji rodiče, takže je to opravdu výhoda. 🙂

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Ewush

Půl hodinky tramvají.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
panenka

Daleko do práce to aramah nemám.Prácuji z domu dělám mému manželovy a klukům jednoduché učetnictví vypisuji jím faktůry,chodím po úřadech,jezdím domlouvat zakázky takže když vstanu hned jdu pracovat i ted když jsem na mateřské a zastavím se až večer. A na druhý den zase na novo.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
quentos

vůbec ne, 1,5 km a chodím to pěšky svižným krokem za 15 minut, ostrým vlčím během i za 10 … Mirku, nebude to nakonec lepší a ekonomičtější než tím autem? ;{)>

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Bumbes

Jak kdy, záleží na bydlišti klienta-zákazníka. Ale většinou v okruhu 10 km, autem 5–10 minut.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
vecernice

Tedˇ trochu zamachruju-do jedné práce to mám asi padesát metrů a do druhé tak dvacet.Většinou procházím z jedné přímo do druhé a tedˇ tak přemýšlím jestli dneska zvládnu dojít dom.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
pekynka

Jezdím třicet minut vlakem, protože jsem v zimě udělala řidičák a za týden jsem bourala do vlastního plotu, auto se opravilo, ale už jsem do něj nesedla, měla jsem tam v době nehody obě děti.A byla to rána.Jsme na tom s palci asi všichni stejně, také mám limit fuč.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
ten který je

Jak kdy.Pracuji někdy blízko mého bydliště a někdy cestuji po celé republice.Vyjímkou není ani práce mimo ČR.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

hoodne daleko,musim vstat z postele,sejit az do prizemi k pocitaci,a jsem konecne v praci

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
ReHu

2,5 km. Přes malý lesík.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
rynek878

Já ani nemluvím,vstanu,jdu do kuchyně na snídani a potom rovnou do dětského pokoje k PC a jsem v „práci“.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Vicki

Asi půl hodiny.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek