aramah

Máte do práce daleko?

Já chodím pouze maximálně 5× za měsíc.Záleží na provozu, asi hoďku autem.
Doplňuji:
Palečky dodám po 24 hodině.

Nejlepší odpověď
Miroslavst

Strašně daleko. Kvůli jednosměrce to musím objet kolem domu a tak to vychází na 1,6 km.

Další odpovědi
Jahoda

Jóó já to mám dost daleko. Pracuji v Německu, takže jet z Jesenicka do Německa není žádná prča. Teď mám ale dovču, takže je to super. Když dovolenou nemám, v pondělí ráno vyjíždím a vracím se v sobotu. Stejně tak manžel. Ten pracuje v Praze a také v pondělí ráno odjede a vrací se v sobotu, nebo v neděli. Takže oba jsme pryč a vidíme se až u nás doma o víkendu. O zvířátka se nám starají moji rodiče, takže je to opravdu výhoda. 🙂

Ewush

Půl hodinky tramvají.

panenka

Daleko do práce to aramah nemám.Prácuji z domu dělám mému manželovy a klukům jednoduché učetnictví vypisuji jím faktůry,chodím po úřadech,jezdím domlouvat zakázky takže když vstanu hned jdu pracovat i ted když jsem na mateřské a zastavím se až večer. A na druhý den zase na novo.

quentos

vůbec ne, 1,5 km a chodím to pěšky svižným krokem za 15 minut, ostrým vlčím během i za 10 … Mirku, nebude to nakonec lepší a ekonomičtější než tím autem? ;{)>

Bumbes

Jak kdy, záleží na bydlišti klienta-zákazníka. Ale většinou v okruhu 10 km, autem 5–10 minut.

vecernice

Tedˇ trochu zamachruju-do jedné práce to mám asi padesát metrů a do druhé tak dvacet.Většinou procházím z jedné přímo do druhé a tedˇ tak přemýšlím jestli dneska zvládnu dojít dom.

pekynka

Jezdím třicet minut vlakem, protože jsem v zimě udělala řidičák a za týden jsem bourala do vlastního plotu, auto se opravilo, ale už jsem do něj nesedla, měla jsem tam v době nehody obě děti.A byla to rána.Jsme na tom s palci asi všichni stejně, také mám limit fuč.

ten který je

Jak kdy.Pracuji někdy blízko mého bydliště a někdy cestuji po celé republice.Vyjímkou není ani práce mimo ČR.

anonym

hoodne daleko,musim vstat z postele,sejit az do prizemi k pocitaci,a jsem konecne v praci

ReHu

2,5 km. Přes malý lesík.

rynek878

Já ani nemluvím,vstanu,jdu do kuchyně na snídani a potom rovnou do dětského pokoje k PC a jsem v „práci“.

Vicki

Asi půl hodiny.