Zlatý

Máte dnes připojení pomalejší než obvykle?

Já na něco kliknu a pak strašně dlouho čekám, než to naskočí. Jinak ostatní stránky mi jedou normálně. Snad je to jen tím novým vzhledem a snad se to rozjede. Co vy? Jede vám to normálně?

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Podle toho jak co. Něco běhá vcelku rychle. Jinde klikám x krát, než program pochopí, co se po něm chce. Pevně věřím, že jsou to jen "dětské bolesti" a že to přejde.

Další odpovědi:

Zlatý

Něco je špatně. Stačí si zadat ve Správci úloh Výkon. Při prohlížení nových stránek je potřeba mnohem větší výkon procesoru, než je běžné u jiných.

Zlatý

Jde mi to lépe než dřív.
Dokonce se nemusím opětovně přihlašovat,což je super :D

Stříbrný

Vše mi jede bez problému. Až se divím..

Zlatý

Nepoci´ťuju nijaký rozdíl v rychlosti,no možná že kdybych noťas hodila na kabel,tak bych byla ještě rychlejší.
Doplňuji:
Hm-to opětovné přihlášení-nemá na to vliv to,že nebylo zaškrtnuté políčko "přihlásit trvale"?
Když jsem ráno přišla,byla jsem odhlášená,ačkoli se neodhlašuju,přihlásila jsem se,ale po odejití ze stránek jsem se musela přihlásit asi třikrát,než jsem zaškrtla to pole.
No,je to jen domněnka.....

Zlatý

Jde mi to podstatně pomaleji než na starých

Připojení je stejné, ale zobrazování jmenovitě nových stránek evidentně drhne.
Znovu doporučuji přečíst si věcné vysvětlení ad Hlada.

Zlatý

jede mi to svižně
Doplňuji:
Přišla jsem až odpoledne , nemám s připojením a rychlostí žádný problém, přihlásila jsem se a drží to ,nemusím se opětovně přihlašovat.... jak mnozí psali....jen je mi líto staré zaběhnuté ...."rutiny "- ale jak se říká ...člověk si zvykne i na šibenici, když je nejhůř

Pokročilý

Zpočátku (asi tak v 10) to byla katastrofa. Šla jsem přes mobil a to nešlo. Teď je to lepší a skoro nevidím rozdíl.

Pokročilý

Trošku pomaleji mi to jde... a aramah : to si se mohla trvale prihlasit i na starych odpovedi.cz

Zlatý

Také to dost drhne, hlavně při psaní a to mám iOS 5.1 na iPadu! Manžel jede z iPhone4G a má to ještě pomalejší (má ale iOS 4.3). Nějaká rada pro nás jablíčkáře?

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Aktuality a zábava

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Aktuality a zábava

Zlatý Drap 4389
Zlatý hanulka11 2790
Zlatý led 2475
Zlatý briketka10 2268
Zlatý annas 1827
Zlatý quentos 1547
Zlatý tom004 1522
Zlatý iceT 1520
Zlatý dědapetr 1472
Zlatý mosoj 1426

Zobrazit celkový žebříček

Kategorie otázek

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.