Máte dnes kocovinu?

Nebo jste fit jako já,kterej silvestr nemá rád a ani ho neslaví?

Nejlepší odpověď
redy

nemám,nepiji

Ale hlava mi třeští,z těch dělobuchů.Uklid­ňovala sem mojiho dogáčka kterej se fakt bál.Vlezla sem si k němu do jeho postýlky.Položil si svoji desetikilovou hlavičku na mě, a to sem málem nepřežila.Asi po pár petardách to už bylo lepší.Pomohlo pár piškotů.Nojo byli to naše první ale super svátky 🙂

Další odpovědi
dědapetr

nemám,nepiji

brillant

nemám,nepiji

gecco

pil jsem střídmě,je mi fajn

Bez ohledu na Silvestra – dal jsem si cca sedmičku dobrého bílého, takže je mi fajn…
😉

anonym

pil jsem střídmě,je mi fajn

Doplňuji:
Po včerejku mám virtuální obřízku mozkové blány.

anonym

jiná odpověď

Nepil jsem.S manželkou jsme oba nachlazený a tak jsme u tv popíjeli čaj s citronem.

quentos

pil jsem střídmě,je mi fajn

pít přes míru mi nestojí za to, stává se mi to zřídka…

marci1

pil jsem střídmě,je mi fajn

Trocha červeného vína to jistí. A ráno je jak z pohádky. Krásný 1. leden ! 🙂

Kelt

nemám,nepiji

Nemám, protože jsem nepil. Včera jsem byl dokonce líný si něco koupit. Nesl jsem 6 PET lahví a nechtěl jsem tahat ani pivo navíc. Přitom v baru mám becherovku, slivovici a pod. Také neslavím Silvestra. Abych oslavoval něco, jako je konec roku tím, že budu zapalovat něco, co dává ránu a ještě za to platil, je dost ubohé. Stejně abych kvůli tomu pil.

Nevíteto?

pil jsem střídmě,je mi fajn

🙂

ivzez

nemám,nepiji

kapka

nemám,nepiji

Rocker

pil jsem střídmě,je mi fajn

střevo

mám,pil jsem moc

sakra, šo dybyš mi pověděl, šo mám ťěť dělač hergot

Front

nemám,nepiji

Luxx

nemám,nepiji

Pepa25

pil jsem střídmě,je mi fajn

Doplňuji:
Jsem na tom podobně jako lahny, ale místo čaje jsme si svařili víno, když už byl ten Silvestr 🙂