Máte děti? Jak se jmenují?

Nejlepší odpověď
arygnoc

kateřina, Petr, Alexandra, Adam-Martin.

Natee:

:))))

Další odpovědi
žolik

Mám Michala,Mirek,jsou to moje zlatíčka.

Zdroj: žolík

Natee

Děti ve svých 14 letech ještě nemám, ale moje máma použila jména Natálie, Lucie a v říjnu použije Sofie nebo Ema =)

Saurus

Já mám Samuelka, Matyáška a do listopadu se musím rozhodnout jak pojmenuju třetího kluka :)) mělo by to být něco biblického, kdo poradí? :)

quentos

nemám, zatím není ani teoreticky s kým je mít, ale až ji najdu, tak budou, vydržte, za pár let otázku aktualizuju :{))>

anonym

Já mám Zuzanu,Danu a Ladislava.

baghira

Viktor a Jan

Saurus: známá biblická jména jsou třeba Ježíš nebo Jidáš :))