CŁáÁárKa

Máte čivavu??

A máte zkušenosti s odnaučením agresivity??
Doplňuji:
Agresivitou co se týká větších psů.Vždy začne štěkat a vrčet,ale je možné,že ,protože má mooc špatné skušenosti s většími psy.

Nejlepší odpověď
rottwy

Čivavu mám. Ale žádnou agresivitu nezaznamenávám, takže v tomhle nemůžu poradit, ale jak se jako projevuje? Vyjíždí po vás?

  • Jo, co se týče ostatních psů tak to ta naše taky je taková. Ona hned začne štěkat, ale když se k ní ten pes přiblíží, tak zdrhá, takže ona se tak chová spíš ze strachu .. Ještě se mi nestalo, že by třeba na psa vyjela, to ona je moc velkej srab na to :))