Elk

Máte citový vztah ke svému starému telefonu?

Nejlepší odpověď
briketka10

Mám.
I když je používám, jako dva budíky. Nikdy bych je neprodala.
Nový jsem dostala a ten používám. Ty předešlé byly též dárky.

Další odpovědi
marci1

Mám. Mám ho schovaný a občas se na něj podívám. 🙂

Filosof

Mám schované všechny své „telefony“. Divím se, že stále ještě drží pohromadě a ještě více se divím, že fungují… Ale nedokázal bych se jich vzdát. Asi je miluju :D

Lamalam

Ne. Je to jenom přístroj.

Kepler

Mám, nedokázal jsem ho vyhodit. Je stále schopný provozu, ale už měl své mouchy. V době pořízení byl jeden z nejvychytanějších a nejdražších a sloužil mi 10 let. Jednou mi spadl z výšky asi 5 m na beton a pořád fungoval. Vlastně tam mám ještě pořád některá data.

zjentek

Jistě. Taková „pozůstalost“ musí raději rychle z domu, vrací totiž člověka do minulosti a to není dobré. Život bohužel běží a nelze se stále ohlížet.
Nechávat si doma dosloužilý mobil je něco jako nechat si šaty po zesnulé manželce ;(

led

myslíte ten telefon na kľuku?