Bronzový

Mate chut,nekdy se stat Robinsonem?

Umeli by jste si poradit v osamoceni nekde na ostrove?Nemyslim dozivotne,jen takovych 5let.
Doplňuji:
Zjentek,vem mne sebou.

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Hlasujte v anketě

ano 55% ne 18% nevim 27%

Nejlepší odpověď

Zlatý

ano

Samota mi nevadí,ovšem musela bych mít zásobu knih,filmů a určitě notebook s připojením,to se ale nepočítá že?
Horší by to bylo s lovem,rozděláním ohně,jídlo bych už uvařila.....:-)

Další odpovědi:

Zlatý

ne

Protože jsem opravdu hluboce zamilovaná, tak si nedovedu představit dobrovolné odloučení od svého muže. To bych nedala... A ani nechtěla. Ale - ač dvojice - jsme vlastně dost velcí samotáři. Nevyhledáváme skupinovou společnost - ano, tancujeme rádi a chodíme mezi lidi, ale ne v nějaké bandě. Jen sami, dva. Něco jiného jsou návštěvy a domluvené setkávání s přáteli a rodinou, ale jinak jsme nejraději jen spolu, protože si fakt vystačíme:-) Denně se setkávám se spoustou lidí a pracuji pro ně, takže jich mám také někdy nad hlavu, ale s tím si umím poradit:-) Do soukromí si zasahovat nenechám. :-)
Když se ale tak zamyslím, já byla vždycky schopná být spokojená i sama. Nebyl pro mne problém jet studovat do zahraničí (sama), pracovat v cizině (sama - jen pod záštitou agentury), jet na dovolenou. Ale to jsem se tam zase s někým vždycky seznámila nebo jsem jela za známými, takže se to taky asi nepočítá.
Kdybych mohla mít na tom ostrově s sebou svého muže, tak jedu okamžitě, ale pokud je podmínka - jen já sama - tak to už ne:-)

Pokročilý

nevim

Doplňuji:
Za mlada jsem jako TS (tramp samotář) vyjížděla do přírody, vyhovovalo mi to, protože to bylo na krátko, velké vandry jsem jezdila s jinými kamarády a to hlavně mimo civilizaci, což bylo např, jihovýchodní Slovensko. Ale hry o přežití mě nebraly. Ale člověk se přizpůsobí a tak kdybych se na půstý ostrov dostala, nepáchala bych hned sebevraždu, myslím, že pud sebezáchovy by mě nutil nějaký ten týden přežít.

Zlatý

ano

Myslím že bych to zvládl. Otázkou však je v jakém prostředí. Pokud by to byl ostrov, kde se dá zajistit dostatek zdrojů pro přežití, tak myslím , že bych to zvládl. A zřejmě by se mi to i líbilo, zvláště když bych věděl, že za 5 let skončím.

Stříbrný

ano

Kdybych měla ssebou svého pejska, nůž, sekyrku, zásobu zápalek, provaz, životně důležité léky, pinzetu, zrcátko, hřeben, kleštičky na nehty, zubní kartáček a pastu, papírové kapesníčky - no vida, úplně se do toho vžívám a poslední dobou mě to častěji i napadá, jaké by to bylo odpočinutí od věčného spěchu a stresu, být na opuštěném ostrově někde na pláži u moře, vzalas mi mou myšlenku.:-)

Zlatý

ano

vyrážím letos na podzim. Kdo chce, může se pokusit přidat se. Veme to 2roky života. Není to 5let a nebude úplně pusto, ale bez starostí o ty správné potřeby to přežít nepůjde, takže průprava dobrá ,) ..vhodné hlavně pro ty, kteří si chtějí ujasnit to věčné: mít, či být ,)

Zlatý

nevim

Doplňuji:
Tak to opravdu nevím. Na samotu by si člověk musel zvyknout, chtíc, nechtíc. Spíše bych měla problém s potravou, ale pokud by tam bylo hodně ovoce, tak bych moc maso ani nepotřebovala. Horší by to bylo s nemocemi. Ale určitě by mě nějaká loď zachránila.

ne

Dokázala bych si zřejmě poradit, ale nechtěla bych to. Potřebuji ke svému životu jiné lidi. Pět let je velmi dlouhá doba a mám za to, že bych zřejmě ztratila zájem o to žít, kdybych měla žít sama. Pro mne by to bylo určitě "doživotí".

Zlatý

ano

nevim

Diskuze k otázce

Bronzový

Illines

Zejtek-vem mne sebou-nebudu na obtiz i kdyz nejsem nejmladsi.

Zajímavé otázky v kategorii Volný čas a hobby

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Volný čas a hobby

Zlatý Drap 881
Zlatý annas 868
Zlatý quentos 861
Zlatý hanulka11 556
Zlatý mosoj 542
Zlatý led 474
Zlatý marci1 460
Zlatý gecco 385
Zlatý iceT 373
Zlatý panenka 367

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.