miláSimča

Máte čas cvičit – sportovat každý den?

Já o prázdninách cvičila každý den 2–3 hodiny denně zhubla jsem 8kg …
Začala škola a já nemám čas cvičit ://… (učím se, uklízím, chodím na kroužky, hlídám bráchu)

Nejlepší odpověď
anonym

Já se kolikrát nemám čas nažra.., natož cvičit!
Doplňuji:
gecco, ať se propadnu do řeznictví, jestli to není pravda! 🙂

Další odpovědi
gecco

Na kroužky (do školy…) nechoď, ale běhej.
Hlídáš bráchu? – cvič s ním.
Uklízíš? – pusť si rádio (přehrávač) a uklízej při tanci.
😉
Všechno jde…
___
Já necvičím, su ´zdechlej´.
___
Barbakane – nevěřím. Vím, jaké dobroty připravuješ – to by byl hřích ´šidit´.
😉
Doplňuji:
…„ať se propadnu do řeznictv“…
To by byl teda trest…
;-DD

quentos

Většinou ano, denně cvičím, a když náhodou ne, doženu to procházkami. Denně si najdu čas i na duševní sport.

anonym

Ano, snažím se cvičit denně, už jsem si na to tak nějak zvykla, ráno prostě cvičím podle videa, jen tak bez ničeho mě to nebaví, i když už ty sestavy znám nazpaměť

da ny

Nemám chuť sportovat každý den a tedy ani čas si neudělám :)
Sportování by mne „zabilo“ a zničilo. Potřebovala bych přibrat 8 kg.
Pohyb mám přiměřený, hodně chodím (převážně svižně). Protahuji partie těla, které si to zaslouží a potřebují, tělo/klouby a páteř netýrám sportem 😁

pn65

Je to jednoduché, kdo chce mít čas, tak si ho vždy udělá.