mosoj

Máte aktivovaný IZIP ?

Jak donutit lékaře aby tuto vynikající myšlenku uvedli v život.
Doplňuji:
Já mám, ale když tam lékaři nic nepíší tak je to houby platné. Při tom by to bylo vynikající pro oběstrany.

Nejlepší odpověď
Terryle

Ještě ne, ale vážně o tom uvažuju. Pokud to bude mít víclidí a budou na doktory tlačit, tak tam doktoři začnou psát. Jinak se to nerozchodí nikdy…

Další odpovědi
hanulka11

Nemám, ani jsem o tom zatím neuvažovala, k lékaři nijak nechodím .Asi by to ale měl mít každý, že-jak jsem o tom četla.

cukrar

již mnoho let mám IZIP, ale domnívám se že to je neprůchodné, a možná i tunel. Nebo dobrý nápad ve špatných rukou.

Michal Kole

Mám, ale doktorka mi tam nic nenapsala.

mosoj

Doktoři nemohou mít zájem na těchto informacích, byť jsou ve prospěch pacienta.
Na IZIPU si bez problému najdete svůj účet
zdravotní pojišťovny (zatím jenom VZP). To by jste koukali co tam je všechno účtováno.

mosoj

IZIP tunel není, ale nechce se aby fungoval aby tunel mohl být.