odik

Máte akademický titul?

A pokud ano, pomohlo Vám jeho získání nějak v životě? Třeba k lepší práci apod.?

Hlasujte v anketě

Nejlepší odpověď
lexx

Ing.

taky jsem udělal postgraduál, ale na MBA už to nedotáhl, přišla nezaměstnanost, k prac. místu nepomohlo, naopak! Bába na pracáku mně přímo řekla: „Nesmíte nikde přiznat VŠ! To vás nikdo nezaměstná.“ Dobré co?

Další odpovědi
quentos

Nemám

Byl na dosah, bakalářka úspěšně obhájená, čtyři z pěti státnic hotové, přijímačky na navazující mgr. studium složeny. Pohořel jsem však na té páté.
Dnes vím, že to byla spása – skvělou práci, navíc v oboru, mám i bez titulu a na navazujícím bych se leda trápil.

anonym

Nemám

Jeden známý má dobrou práci bez titulu, pracuje ale pro rakouskou společnost. Jinak, samozřejmě že Vám titul pomůže v lepší práci, co to je za otázku? Nejde moc o ten titul, ale jak chceš dělat doktora nebo právníka bez VŠ?

Luxx

Bc.

ale bylo to tak tak.. jsem čerstvý absolvent oboru Ochrana a tvorba životního prostředí a práci zatím nemám, chystám se na ÚP…

Muffz

Bc.

anonym

Jiný

anonym

Jiný

Jak je možné, že se objevilo 1 procento u MUDr, když odpovědích nikdo nehlasoval pro tento titul?!

Nechápavé

Nemám

Nakobyl

Ing.

štamgast

Nemám

msi

Nemám

Lamalam

Jiný

Ing. + Ph.D.

Mc Merkurion

titul je na prd,ten si můžeš dneska koupit,důležitější je škola a znalosti…

anonym

Tu se dějí věci, záhada je, že to opět zmizlo, škoda, že jsem neudělal screen.

Lamalam

Umíš počítat do stovky? Anketa to umí.

odik

Kdyby jste raději napsal do odpovědi, jaký ten jiný akademický titul máte a zda Vám nějak to že ho máte v životě pomohlo.

odik

BalotaGuy: Má otázka je naprosto normální. Třeba takový inženýrský akademický titul sám o sobě mi rozhodně nezajistí žádnou lepší práci – ani mě nepředurčuje k žádnému specifickému povolání. A i když si někdo vystuduje na právníka, tak to neznamená, že onu práci sežene (protože třeba nebude mít žádné známosti) = titul a čas strávený na škole je mu na nic.

odik

= ptám se tu konkrétních lidí, jak to bylo u nich a ne jen obecné „bláboly“, jak je titul důležitý …