Avatar uživatele
odik

Máte akademický titul?

A pokud ano, pomohlo Vám jeho získání nějak v životě? Třeba k lepší práci apod.?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Hlasujte v anketě
Zajímavá 0 před 3152 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
lexx

Ing.

taky jsem udělal postgraduál, ale na MBA už to nedotáhl, přišla nezaměstnanost, k prac. místu nepomohlo, naopak! Bába na pracáku mně přímo řekla: „Nesmíte nikde přiznat VŠ! To vás nikdo nezaměstná.“ Dobré co?

Upravil/a: quentos

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
quentos

Nemám

Byl na dosah, bakalářka úspěšně obhájená, čtyři z pěti státnic hotové, přijímačky na navazující mgr. studium složeny. Pohořel jsem však na té páté.
Dnes vím, že to byla spása – skvělou práci, navíc v oboru, mám i bez titulu a na navazujícím bych se leda trápil.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
anonym

Nemám

Jeden známý má dobrou práci bez titulu, pracuje ale pro rakouskou společnost. Jinak, samozřejmě že Vám titul pomůže v lepší práci, co to je za otázku? Nejde moc o ten titul, ale jak chceš dělat doktora nebo právníka bez VŠ?

Upravil/a: anonym

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Luxx

Bc.

ale bylo to tak tak.. jsem čerstvý absolvent oboru Ochrana a tvorba životního prostředí a práci zatím nemám, chystám se na ÚP…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Muffz

Bc.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Jiný

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Jiný

Jak je možné, že se objevilo 1 procento u MUDr, když odpovědích nikdo nehlasoval pro tento titul?!

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Nechápavé

Nemám

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Nakobyl

Ing.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
štamgast

Nemám

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
msi

Nemám

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Lamalam

Jiný

Ing. + Ph.D.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Mc Merkurion

titul je na prd,ten si můžeš dneska koupit,důležitější je škola a znalosti…

před 3151 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

Tu se dějí věci, záhada je, že to opět zmizlo, škoda, že jsem neudělal screen.

před 3151 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Lamalam

Umíš počítat do stovky? Anketa to umí.

před 3151 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
odik

Kdyby jste raději napsal do odpovědi, jaký ten jiný akademický titul máte a zda Vám nějak to že ho máte v životě pomohlo.

před 3151 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
odik

BalotaGuy: Má otázka je naprosto normální. Třeba takový inženýrský akademický titul sám o sobě mi rozhodně nezajistí žádnou lepší práci – ani mě nepředurčuje k žádnému specifickému povolání. A i když si někdo vystuduje na právníka, tak to neznamená, že onu práci sežene (protože třeba nebude mít žádné známosti) = titul a čas strávený na škole je mu na nic.

před 3151 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
odik

= ptám se tu konkrétních lidí, jak to bylo u nich a ne jen obecné „bláboly“, jak je titul důležitý …

před 3151 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek