arygnoc

Masturbujete?

Masturbujete, i když máte partnera/partnerku?

Doplňuji:
pro Já…:

to si zaslouží palec.
Ale odpovědi:

  • ani jednou, už jsem zapoměl, co to sex je
  • se taky divím, že neblokli.

Nejlepší odpověď
ten který je

Lepší plodníkem svým řádně zatřepati,nežli s povětrnou ženštinou z hampejzu léhati.

Zdroj: Jan Amos Komenský

Další odpovědi
dudu

Toto činění je zde rozebíráno se železnou pravidelností. Připomeňme si proto slova jednoho sprostonárodního popěvku a už s tím proboha dejte pokoj:

Vonásku, Vonásku, vyser se na lásku, ženský jsou bestie, drž se onanie a svýho vocásku!

quentos

Kdo tvrdí, že ne, kecá ;{)>
Doplňuji:
našel jsem zajímavý článek k tématu. Měla by to být povinná četba pro každého – ať už partnera má či nemá.

http://doma.no­va.cz/clanek/las­kaasex/10-vyhod-masturbace-proc-to-delat.html

Já...

NE. I KDYŽ MÁME PARTNERA i PARTNERKU.

Sorry za tu ironii, ale tohle zase moje hlava nebere. Kolikrát ses udělal při čtení odpovědí?

Aby ti zas neodstranili otázku, cynickej rejpale…

Drap

V této věci se dá lidstvo rozdělit do dvou skupin. Ta první skupina to dělá a ta druhá zapírá.

SajmonModer

Když jsem byl v pubertě, tak i 10 krát za den, teď tak jednou týdně. A ani se mi rychle nepostaví a když už jo, tak jsem rychle udělanej, v pubertě jsem masturboval klidně i 3 hodiny.

Tabula rasa

Teď?

dědapetr

Co takhle duševní masturbace? Masturbace je že určitě nikdo neotěhotní.