roxy52

Mastička na jizvy

Neznáte někdo nějakou mast na hojení pooperačních jizev ?
Doplňuji:
Nebudu muset zabíjet psa kvůli sádlu,že ne ??

Nejlepší odpověď
kropitko

Co vím,tak každý doporučuje psí sádlo,to já nemusím. Já to řešila tak,že jsem zašla do lékárny a lékárnice poradila. Na našem trhu je spousta přípravků,od nejlevnějších,až po ty nejdražší…nebo se můžete zeptat lékaře,co on by doporučil.

Nemohla jsem jí najít,tak ta co jsem používala já,se jmenuje dermatix. A ještě jedna perlička,mamka jí používá na vrásky…a tvrdí,že jí to pomáhá

Další odpovědi
vagra

Podívejte se na-
http://www.nej­leky.com/mast-na-jizvy.html

Zdroj: http://www.nej­leky.com/mast-na-jizvy.html

KOPRETINNKA

ahoj jo znam mam po operaci štitné žlázy a udelali mi dost velkou a hnusnou hrubou jizvu vyzkoušela jsem hodně mastiček chodila na lejzry a nic koupila sem si v lékarně Contractubex gel a pomaha mi to jizva mi měkne a ztenčuje se mi stojí kolem 200kč

panenka

Zkuste třeba i tuto Kostivalovou mast která je dobrá

Zdroj: http://www.aro­matica.cz/bylin­ne-masti/kostivalova-mast

pekynka

Po operacích se třetí den nasazuje enzymatické léčba, pojišťovna ji samozřejmě nehradí, ale je to spolehlivý prostředek po rozsáhlých výkonech, tělo si totiž pomáhá samo,rozvíjí si imunitu, předchází hnisavým procesům a i tvorbě koloidních jizev (ty hnusné, vystouplé). Přípravek Wobenzym je dražší zato spolehlivý (mám jej vyzkoušený), jsou i levnější od jiných firem. Sádlo ať už psí či jakékoliv neškvařené od řezníka krásně pooper. jizvu změkčí, ale na hojení zásadní vliv nemá.Trvá zhruba rok než jizva proroste fibrinivými vlákny (elastickými) P.

Málče

Výborná je měsíčková mast. Vím to z vlastní zkušenosti. Je k dostání v lékárně(cca 50 kč).