hawranek

Maso na roládu

Existuje nějaký videonávod na to, jak rozkrojit maso tak, abych z něj měla plát, ze kterýho můžu dělat roládu?

Nejlepší odpověď
iceT

Snad tohle pomůže
http://www.you­tube.com/watch?v=8m09o­UVw7q0

Další odpovědi
www

Asi ano, ale nevzpomenu si ☹.
Musíš začít koupí vhodného kusu masa, nejlépe u řezníka. A ten ti i rád doporučí maso a poradí jak na to.
Roláda může být totiž z různých druhů masa, od vepřového až třeba po drůbeží a pokaždé je příprava masa na roládu trochu jiná.
Zkušenost.

anonym

IceT přiložila hezký návod na zpracování hovězího, vepřového nebo telecího masa. Roláda se dá udělat i z bůčku. Mám ráda kuřecí roládu. Kde je třeba nejdříve vykostit křídla a stehna a potom opatrně i celý skelet. Není to nic těžkého, jen pozor na proříznutí kůže.

štamgast

Co takhle tlustý (na výšku) plát masa a rozkrávat stylem motýlek?