arygnoc

Myslíte, že boh stvoril človeka podľa obrazu svojho?

je toto dielo božie? → http://www.od­povede.sk/ (aktuálne od 4. 8. 2015 cca 13:30, kým to admini nezmažú)

😉

Nejlepší odpověď
anonym

Určitě Bůh stvořil člověka podle svého obrazu. Není ten Jugar božský!

Další odpovědi
Drap

Samozřejmě. Stvořil k obrazu svému. Při takovém množství však nelze předpokládat, že se každý jeden kousek podaří.

postcd

to, co si myslím je celkem irelevantní. Z Bible se dá zjistit jaký Bůh je. Ze všech živých tvorů může podle mě právě člověk ty vlastnosti projevovat nejzřetelněji. Otázka je jestli je projevuje. Spíše je vidět projevení opačných vlastností.

anonym

Nemyslíme,on bůh neexistuje.
Vše jen teze a nesmysl,kecy o bohu mě už začínají nudit.

anonym

Bůh dal bůh vezme…otázka času,protože čím déle, tím fatálnější ne následky, ale konec,no jo každý svého odudu strůjce a právě, protože je jako člověk 0 ,tak se v něm a jako zmetek bude bůh (světský) nemůže vyznat je to zmetek bude demontován či izolován a to ve fyzické dospělosti, jelikož po duševní stránce je to mrzák nad mrzáky už od narození.

p.s.furt se jenom opakuje jak zaseklý magnetofon no trapas…

setapouch

Ano. Nicmene i Buh se obcas utne. A tak stvoril Slovensko a slovaky.

anonym

Tak aspoň vidíš arygnoc, jak je to celé pro ty adminy „velmi důležité“, zkus se podle toho řídit i ty a ignoruj, já už ignorovat budu, zvlášť od něj, protože bys přišel o hodně bodů. 🙂

arygnoc

srry, jugare, evidentne ani nemyslíš.
a nemaslení ani nehovorím.

😉

anonym

Nemaslím,led odpovedám,ale ani Barbakan nie božský!

mokrygorky

Kdo mě nahlásil?

anonym

Veď to netvŕdím, žo som božsky.