Ella

Maska ani leták už nebudou v lékárničce povinné. No chápete to??

http://www.no­vinky.cz/auto/230488-maska-ani-letak-jiz-nebudou-v-autolekarnicce-povinne.html

Nejdřív nás nutí to všechno mít a potom, protože to lidi neuměj používat, tak zas ne! Nejraději bych jim tu lékárničku hodila na hlavu!!, tu předtím jsem si kupovala asi rok zpátky =/
Jaký na to máte názor vy??

Nejlepší odpověď
sejtanka

Je to banda magorů,nepřemýš­lejí,sice to mysleli zřejmě dobře,ale výsledek je nulový.Měli by se řídit heslem"dvakrát měř,jednou řež"!

Další odpovědi
dědapetr

Kšeft je kšeft,z toho mají zisky firmy které vyrábí lékárničky a dodavatelé komponentů.

hanulka11

Je to prostě binec ve všem -hlavně že jsme to museli kupovat.
Ať se pak nediví, že lidi na příkazy kašlou.