Avatar uživatele
anonym

Masaže a uchyl

mám chodit na rehabilitace ale tam ten maser mi řeklk že si mám lehnout a pak mě začal svlíkat je to normalni sice jenom podrsenku ale i tak a pak mě masiroval a pak začal zajíždět rukou až uplně na zadek pod kalhoty až k vagině co mám dělat,? řekla jse co to děláte a on že to tak musí byt

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? iwrana, briketka10 před 4418 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
anonym

No, anonyme, tady je asi každá rada těžká. Jsou masáže, které se provádějí přímo přes konečník , a to jsem zvědavá, jak byste se tvářila v takovém případě.
Nedokážu provedení této konkrétní masáže posoudit, aniž bych ji také absolvovala. Pokud se Vám toto masírování nelíbí, tak to masérovi rovnou řekněte. Nestyďte se přiznat, ve kterých oblastech je pro Vás masírování nepříjemné.
Já jsem v tomto směru poněkud zdrvěnlivější, protože jsem zažila už spoustu masérů a každý provádí masáže jiným, t.j. sobě vlastním způsobem. Na většinu masáží má být zákazník svlečen úplně, nebo maximálně do spodních kalhotek. Pokud se svlékat nechcete, zkuste thajské masáže.
Ve Vašem případě bych masérovi ještě dala šanci. Mám z Vašich slov pocit, že jde spíš o nedorozumění, než o špatný úmysl ze strany maséra.
Pokud se nedomluvíte, tak vše oznamte lékaři, který Vás na masáže poslal, a ten Vám doporučí jiné rahabilitace.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
anonym

Já chodím k masérce a nic takového se neděje.Chodím se zády. :D

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
led

Nechajte si vysvetliť, akú masáž bude robiť. Na pravidlách masáže sa môžte dohodnúť. Upozornite ho na miesta, ktoré si neprajete masírovať. Masér je povinný vás rešpektovať.
Masáž:
ak má robiť kompletnú masáž, patrí do nej aj sedacia časť tela, prirodzene nie pohlavné orgány. Ale masér, ktorý takúto masáž nemusí byť akurát úchyl. Preňho je to v prvom rade práca, robí ju z pohľadu zdravotníka.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
briketka10

to se mi stalo v lázních bylo mi 25 na masáži kolene a, že mám prý ve špatném stavu pravý kyčel, že mi ho vyšetří, tak mi prohmatal vagínu bez rukavice, šla jsem si stěžovat k vrchní sestře pamatuju si i jméno Antonín Stříž už tam nepracuje !! byl úchylnej na mladý a dělal to všem, pracovala tam i jeho žena..proto tam byl asi tak dlouho zaměstnanej /totalismus/doktoři se kryli, nebo se ženský bály promluvit..
Doplňuji:
teď se ten úchyl přestěhoval z Toušeně u Prahy až do Mikulova, má tam dva názory chtěla jsem taky jeden přidat, ale nějak se mi to nedaří ☹
no ZA RÁMEČEK BY SI TO NEDAL !!

Upravil/a: briketka10

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
hanulka11

objednej se k jinému …

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
aramah

Asi je fakt ujetej.
Nikdy jsem se s tím nesetkala.
Ale to bude tím že mi není dvacet.
Ale vážně pokud Vám je to nepříjemné rázně mu to řekněte, popř. si stěžovat.Myslím že jeho snažení je přes čáru.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

No,pokud máš bolavý prst na noze,je svlíkání podprsenky a zajíždění pod kalhotky nezbytně nutné.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
rote.rosen

Pokud ti to není milé tak mu to oznam :) Nemůže to dělat pokud ty sama nechceš :)

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
henco

Pokud je to erotická masáž (například https://coccinelle-erotic-tantra-massage.cz/sen­sitive-massage-for-women-in-prague ) , pak je to normální. No, pokud je klasická rehabilitace, samozřejmě to není přípustné!

před 1213 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Mariii

Tak záleží s čím chodíte na rehabilitace, a kolik za ně platíte :D Jestli to jsou rehabilitace něco jako tohle https://masaz-praha.com/eroticka-masaz/ tak je to zcela normální. Ale jestli chodíte třeba po zlomenině ruky, tak to už je trochu divný, že po vás chtějí aby jste se svlékala :D

před 1734 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
terkaprihodo

Tak nevím, jestli se erotická masáž dá považovat za rehabilitaci. Asi záleží z jakého úhlu se na to díváte. Musím ale teda říct, že ty erotické masáže Praha mě už dlouho lákají. Kamarádka na tom byla před pár měsíci a hodně si to pochvalovala. Dokonce mi dala i tip na salon, kde byla – https://mataha­risalon.cz/cs

Nový příspěvek
Zajímavé otázky v kategorii Zdraví