iceT

Mary Kay-ma prosim nekdo zkusenosti s touto kosmetikou?

Nejlepší odpověď
ladyhawke

Prostě kvalita. Samozřejmě je to individuální, každý reaguje jinak. Ale Mary Kay je opravdu kvalitní.

struzzo

Moje matka podniká v Mary Kay už 13 let a jde jí to opravdu dobře. Ženské si to pochvalují a už několikrát jsem slyšel, že se s ničím lepším ještě nesetkaly. Dokonce mají i nějaké produkty pro muže, a ty jsou taky super, já používám voňavku Velocity. Pokud tě to zajímá, mrkni do letáku, který najdeš zde > https://www.kim­bino.cz/zdravi-a-kosmetika/