mája best

Jaký máte názor na Martu Jandovou a Die Happy?

Ahoj, chtěla bych se zeptat, jaký máte názor na Martu Jandovou a Die Happy. Marta je moje nej zpěvačka a Die Happy nej skupina, napíšete mi vas pravdivý názor? Za každou odpověď moc děkuji.

Nejlepší odpověď
zjentek

Raději ne, mohl by urazit ten Tvůj.

Další odpovědi
turbo085

Také se raději nebudu vyjadřovat :)

cochee

No pro Martičku mám slabost, ačkoliv Dájhepy jsou na mě moc měkcí. Ale některé kousky mají slušné.

Emefej

Nemám názor.

iceT

Znám, ale neposlouchám, mám jiný vkus.

terry

Nevím přesně, co znamená pravdivý názor.

quentos

Taky mám pro Martu slabost, ale psát svou oblíbenou skupinu s malými počátečními písmeny je teda ostuda.

Klaproth

Marta Jandová je pěkná ženská. Po hudební stránce mi nic neříká.

anonym

Mám podobný názor, jako cochee, prostě neurazí, ale nezaujme, snad jen tady na tom videu a rozhodně tam nikoho nezaujme až tak ten její hlas, jako spíš vnady. Je to prostě vyměklý.
https://www.y­outube.com/wat­ch?v=d6Uf6pUA­fe4

Agneta

Tak když si to nikdo nedovolí, tak prosím:

Nemám ji ráda po všech směrech, nemá žádné nadání, a to co dělá by uměla každá husa. A její osobní projev je „na blití“, je trapná:DDD
Hudební nula, bohužel.
Ale umí hezky německy, dalo by se říct super, to ano:DDD

cochee

Agneta, lol. O nadání nemluvím, nemám k tomu „gebíry,“ ale o tom, že to, co dělá, by uměla každá husa, by se dalo úspěšně pochybovat. Proč pak ty „každé husy“ nemají takové výdělky muzikou a úspěšnost vyjádřenou prodeji? O té němčině samozřejmě nelze pochybovat, když tam žila, i když já jsem ji slyšel německy mluvit snad dvakrát dvě věty; v DH zpívá anglicky.