Marodi mi andulka

je to samecek asi 4 roky,pred tydnem se nafoukl,porad spal a pak to preslo.Byl vesely a krmil se.Dnes se mu objevili ty same priznaky,je smutny nacepejreny a samicka to s nim sdili i kdyz to samicku nepotkalo co jeho.Dik
Doplňuji:
Trus normalni,rymu nema,ale je pravda ze si na salatu pochutnaval.

Nejlepší odpověď
ten který je

Je to varovné znamení.Neváhejte a zajděte s ním k veterináři.Má tekutý trus?Teče mu z nozder?Nejedl moc zelené potravy jako hlávkový salát apod.?

ten který je

Tak to nebude nic vážného.Nejhorší a nejnebezpečnější u andulek je vodnatý trus.Držím palce.