dudu

Marné skypování?

LUCEMBURK (MEDIAFAX) – Skype, internetový komunikační nástroj, který umožňuje jeho uživatelům zdarma telefonovat, se zhroutil. Informuje o tom ve středu televize FoxNews.

Postiženy byly miliony klientů služby.

Vedení společnosti Skype oznámilo, že problémy souvisí s používáním starších verzí aplikace. Přesná příčina výpadku však není známá.

Problém nesouvisí s útoky hackerů sympatizujících se skupinou WikiLeaks, kteří v minulých týdnech zaútočili na portály společností MasterCard, Visa a Amazon.

Nejlepší odpověď
Miroslavst

A budu teda letos ještě zelenej?

Další odpovědi
panenka

moc ti dudu děkuji za informaci

irij

Dobrý. Dík.

BEAES

Tak na něco je ten Facebook dobrý!

Marsyas

Co účty, nevíte někdo jestli se zachovají?