Marně si hlavu lámu, jak dostat do stařičkého mobilu s podporou java nějakou hru, bez Ir, Bt.

Nejde to ani přes aktivovaný mobilní email, poslat z webu jako mms a jako přílohu vložit soubor .jar nejde. Přílohu .jar server odmítl. Dokonce email v mobilu nedisponuje přílohami, poněvadž po přejmenování přípony z .hra.jad na hra.mid došel akorát text od jméno@doména.cz. To už dnes nejde přelstít? Když ten pokus stál 5 Korun?
(ještě že nechci euro)

Nejlepší odpověď
zl@tk@

Máš aktivované MMS ? a máš na mobilu bluetooth. Pokud ano nebyl by to problém stáhnout si z Netu hru. Pokud tyto programy tvůj mobil nemá asi si nic nestáhneš. Možná by to šlo ještě pomocí kabelu – Mob. – PC, ale to by ti poradili asi s nějaké speciálce.