Avatar uživatele
anonym

Marinada na gril?

Dnes jsme byli grilovat a moc jsme si pochutnali,masicko jsme nalozili vcera jen do majolky a dnes jen pridali steakovy pepr bylo to vyborne pridate i vy svou vyzkousenou marinadu?Rada vyzkousim dekuji.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 6Pro koho je otázka zajímavá? kropitko, ReHu, annas, fortin, Jahoda, elektrikář před 5065 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
kropitko

Nedávno tu někdo položil podobnou otázku,když si zadáte sem na odpovědi do vyhledavače grilování tak Vám to vyjede. Nicméně jsem jeden recept vyzkoušela a bylo to mňam.....

Marináda s pivem (na uzeniny, vepřové či hovězí maso)já tam nacpala od všeho něco…

3 dl světlého piva, 2 lžíce kečupu, 2 lžíce sójové omáčky, 2 stroužky česneku, 2 větvičky tymiánu, 1 větvička rozmarýnu, sůl.

Kečup prošleháme se sójovou omáčkou a vmícháme utřený česnek a najemno nasekané bylinky. Zálkad zalijeme pivem a dokonale rozmícháme. Mírně naklepané maso osolíme a naložíme po plátcích do marinády. Přetáhneme fólií a necháme marinovat do druhého dne.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
panenka

Já jsem si Marinády kupovala ale ted jsem vyzkoušela jeden recept na Marinádu se kterým jsem spokojená
1/8l červeného vína
1/8l oleje
stroužek utřeného česneku
1/2 lžičky pepře
1 lžíce provensálského koření (rozmarýn, majoránka, tymián, fenykl apod.
Maso potřeme, dáme do ledničky odležet a druhý den grilujeme
je to opravdu mnamka doporučuji vám recept vyzkoušet.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Michal

Vepřové maso(kotletu)lehce naklepeme, osolíme,opepříme a mírně pokapeme citronem.Vedle v misce si uděléme tuto směs: 2díly sojové omáčky, 1 díl medu, O,5 oleje a vše pečlivě promícháme, maso potřeme z obou stran .Necháme přes noc v lednici.Gri­lujeme,potírá­me ke konci medovou marinádou.Dobrou­ chuť.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
novottom

Ahoj,
já nejčastěji používám tuto marinádu, je skvělá a chutná všem i návštěvám.
Do misky dám olej, med, bylinky – pažitka, petržel, šalvěj, dále dodám česnek a maso nechám přes noc uležet.
Ke grilování používám plynový gril z http://www.ma­kuchyne.cz/.

před 4438 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek