Marinada na gril?

Dnes jsme byli grilovat a moc jsme si pochutnali,masicko jsme nalozili vcera jen do majolky a dnes jen pridali steakovy pepr bylo to vyborne pridate i vy svou vyzkousenou marinadu?Rada vyzkousim dekuji.

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Nedávno tu někdo položil podobnou otázku,když si zadáte sem na odpovědi do vyhledavače grilování tak Vám to vyjede. Nicméně jsem jeden recept vyzkoušela a bylo to mňam.....

Marináda s pivem (na uzeniny, vepřové či hovězí maso)já tam nacpala od všeho něco....

3 dl světlého piva, 2 lžíce kečupu, 2 lžíce sójové omáčky, 2 stroužky česneku, 2 větvičky tymiánu, 1 větvička rozmarýnu, sůl.

Kečup prošleháme se sójovou omáčkou a vmícháme utřený česnek a najemno nasekané bylinky. Zálkad zalijeme pivem a dokonale rozmícháme. Mírně naklepané maso osolíme a naložíme po plátcích do marinády. Přetáhneme fólií a necháme marinovat do druhého dne.

Další odpovědi:

Zlatý

Já jsem si Marinády kupovala ale ted jsem vyzkoušela jeden recept na Marinádu se kterým jsem spokojená
1/8l červeného vína
1/8l oleje
stroužek utřeného česneku
1/2 lžičky pepře
1 lžíce provensálského koření (rozmarýn, majoránka, tymián, fenykl apod.
Maso potřeme, dáme do ledničky odležet a druhý den grilujeme
je to opravdu mnamka doporučuji vám recept vyzkoušet.

Stříbrný

Vepřové maso(kotletu)lehce naklepeme, osolíme,opepříme a mírně pokapeme citronem.Vedle v misce si uděléme tuto směs: 2díly sojové omáčky, 1 díl medu, O,5 oleje a vše pečlivě promícháme, maso potřeme z obou stran .Necháme přes noc v lednici.Grilujeme,potíráme ke konci medovou marinádou.Dobrou chuť.

Diskuze k otázce

novottom

Ahoj,
já nejčastěji používám tuto marinádu, je skvělá a chutná všem i návštěvám.
Do misky dám olej, med, bylinky - pažitka, petržel, šalvěj, dále dodám česnek a maso nechám přes noc uležet.
Ke grilování používám plynový gril z http://www.makuchyne.cz/.

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Jídlo a vaření

Zlatý hanulka11 986
Zlatý Drap 840
Zlatý annas 757
Zlatý iceT 494
Zlatý marci1 479
Zlatý gecco 431
Zlatý briketka10 414
Zlatý quentos 405
Stříbrný elektrikář 395
Zlatý mosoj 351

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.