Adula.57

Mariánské lázně

Dobrý den, nevít co se léčí v Mariánských lázních a jaké tam jsou možné akce?

Nejlepší odpověď
anonym

Stačí zadat do modré lišty – je tam spousta odpovědí, včetně té, že se tam léčí žaludeční potíže.
Doplňuji:
Ad Dr.Axl: To musím? Mně to připadá tak neosobní, až mi to vadí. Proto jsem raději napsala vždy pár vlastních slov.
Pokud je to vnímáno jako mentorování v pozitivním smyslu slova, tak na tom snad není nic špatného. Nebo ano?

Další odpovědi
mosoj

Tady máš vyčerpávající odkaz:

http://www.ma­rienbad.cz/cz/leche­ni/indikace_a_kon­traindikace

anonym

Ad ocko, místo zdlouhavých mentorských komentářů je operativnější a názornější rovnou šoupnout konkrétní odkaz (alias link):
Doplňuji:
ad ocko, samozřejmě nemusíš nic, jen je praxí ověřen věcný odkaz,
(z několika důvodů).

  1. Rovnou se dá nakouknout, zda je tam to, co tazatel hledá.
  2. Někteří nováčci ještě neznají lištu anebo v ní neumí hledat zadáním klíčového slova – tahle mají názorný postup.
  3. Občas se vyskytují pochybovači, kteří vyžadují konkrétní příklad.

Toto vše přímý link preventivně vylučuje a chceš-li vlastní vklad, lze kreativně modifikovat právě z onoho odkazu, aby ta upozornění nebyla furt na jedno brdo.

Zdroj: http://www.od­povedi.cz/vyh­ledat?ie=UTF-8&cx=01759792­7737963345235%3Alv-gxwjxnxe&cof=­FORID%3A11&ci=­124&q=Mari%C3%A1ns­k%C3%A9+l%C3%A1zn%C4%9B&­sa=Vyhledat

Kohut57

Tak já budu psát z vlastní zkušenosti, jsme tam jako doma.. Je tam více než 100 pramenů a každý je na něco jiného. Záleží na tom , jakou vrstvou hornin pod povrchem projde. Mnohé se stáčejí. Ty více sycené se užívají v menším množství, mohly by též uškodit. Ale jsou léčivé podle druhu téměř na všechny orgány. Mám v oblibě Ferdinandův, jen pozor rozvazuje jazyk. Karolinin a Křížový zase perfektní detox. Běžná konzumace – Antoníčkův, Rudolfův, Lesní. Akce – koncerty, výstavy, tance, divadla jako v lázních. Lidé jsou tam veselí a mluví " z cesty" , prameny jsou prostě něco úplně jiného než jinde. Abych řekl pravdu, tak o mnohých pramenech se mnoho nedočtete ani na odkazech. Třeba přesné složení akorát tak z vignet minerálek stáčených . Jsou to dost střežená tajemství jak u Becherovky u sousedů. Takže tentokrát vás modrá lišta neuspokojí zcela ,ale ani já né. Chce to dlouholeté pídění a empirie různých zdrojů, hlavně lidských.