mirlin

Mareš v hovězím…

Co říkáte na to,že L.Mareš vystoupí v hovězím obleku?

Nejlepší odpověď
panenka

Pro mě je to šašek namyšlený sice moderovat umí ale ráda ho nemám.

Další odpovědi
Mili @

vždyť je to fakt VŮL, na ty jeho trapárny se nedá dívat!

hanulka11

Jo sázka je sázka, ale on je za to rád. Mě to nechává chladnou.

Elk

Proti gustu žádný dišputát, jenom mi přijde, že se oblékne do vlastního – v.olského masa.

chucky

Souhlasím s ostatními. Mareš je trapák, který už se pomalu nechytá a zkouší kopírovat druhé, ale oblekem z hovězího bude za blba.
Sláva mu stoupla do hlavy a zničil si tím kariéru.

GM

Pokud chce Mareš vystoupit v hovězím obleku, nemusí se převlékat. Je to hovado na n-tou. Má vlastní zkušenost.

Lubička

No nevím,kdyby chtěl tak by Gaga určitě políbil a vystoupení v hovězím obleku by se nekonalo,ale já osobně si myslím,že to dělá pro sledovanost na Nově a určitě ne zadarmo.