Mapy na seznam.cz

Zadal jsem trasu z místa A do místa B a výsledek je hloupost.Asi se jim něco porouchalo.

Nejlepší odpověď
www

To se stává i na Google, poněvadž mapy nemusejí být pro daný moment vždy aktuální (jednosměrky, objížďky ap.).

Další odpovědi
ten který je

Já raději používám Google.:-)

kapka

V jakém smyslu byl Váš výsledek hloupost?
Mně se jednou stalo, že jsem hledala trasu a ono mě to poslalo naprosto nesmyslně strašnou oklikou. Cíl byl ode mne asi tři km, ale díky navigaci Seznamu jsem najela asi o deset km víc, fakt. Manžel na telefonu se divil, kudy to jedu a zlobil se, musela jsem mu pak pro jistotu na netu ukázat, že mi to počítač vážně tak poradil.
Takže bacha na to.